Connect with us

Yaşam

Hadise’den ‘hamilelik’ iddialarına açıklama!

Şarkıcı Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’dan hamile kaldığı yönünde çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından İngilizce bir video paylaşarak yanıt verdi.

Published

on

Hadise'den 'hamilelik' iddialarına açıklama!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programının yorumcularından Deniz Akkaya, ünlü şarkıcı Hadise hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı.

“HAMİLE KALDIĞI İÇİN BİTTİ”

Hadise’nin özel hayatı hakkında konuşan Akkaya, “Reza Zarrab’la ilişkisi hamile kaldığı için bitti” iddiasında bulundu. Programdaki diğer yorumculardan Seren Serengil ise “Kaan Yıldırım ile ilişkisi de bu sebeple bitti” yorumunu yaptı.

Bu iddia sonrası gözlerin çevrildiği Hadise’den konuyla ilgili ilk yorum geldi. Sosyal medya hesabından İngilizce bir video paylaşarak magazin programını hedef alan Hadise, kendisi hakkında çıkan dedikodulara ağır ithamlarla göndermede bulundu.

HADİSE’DEN İLK YORUM: “BİR APTAL, KONUŞTUĞU ZAMAN DİKKATLİCE DİNLEYİN”

Hadise’nin paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Bir aptal, konuştuğu zaman dikkatlice dinleyin. Çünkü bir aptal konuşurken onu dinlemek önemlidir. Çünkü onun ne yapacağını bilmek, ne yapmayacağını bilmek kadar önemlidir.”

Hadise'den 'hamilelik' iddialarına açıklama!

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar