Connect with us

Yaşam

Gonca Vuslateri’den şaşırtan Hakan Altun açıklaması: Hakan Altun’la artık…

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ayrıldığı sevgilisi şarkıcı Hakan Altun hakkında şaşırtan bir açıklamada bulundu.

Published

on

Gonca Vuslateri'den şaşırtan Hakan Altun açıklaması: Hakan Altun'la artık...

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, beyin damarında oluşan tıkanıklık sebebiyle hastaneye kaldırılan ve 5 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra taburcu olan Hakan Altun’u arayarak geçmiş olsun dileklerini iletmiş, bu durum sosyal medyada “barışma sinyali” olarak yorumlanmıştı.

“Eski bilete piyango vurmaz”

Ancak Vuslateri sürpriz bir paylaşım yaptı, eski sevgilisi Ben Affleck ile barışan Jennifer Lopez’i “Eski bilete piyango vurmaz” diyerek eleştirdi. Oyuncunun bu paylaşımla aslında Hakan Altun’la ilgili dedikodulara yanıt verdiği iddia edildi.

“Çok yakın arkadaşız”

Önceki gün bir AVM’de babası Birol Vuslateri’yle alışveriş yaparken görüntülenen Gonca Vuslateri, konuyla ilgili soruları yanıtladı.

Oyuncu, Hakan Altun’la ilişkileri bitmiş olsa da yakın arkadaş olduklarını söyledi. Vuslateri,  “Yapmayın arkadaşlar, biz arkadaşız. Adamın başına neler geldi, aradım konuştuk. Çok yakın arkadaşız ve bizler medeni insanlarız. Ben onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Telefonda ona geçmiş olsun dileklerimi söyledim” dedi.

 “Hayatımın aşkı olur”

Gonca Vuslateri, kol kola alışveriş turuna çıktığı babası Birol Vuslateri’yi muhabirlerle tanıştırdı ve “Bakın arkadaşlar size sevgilimi tanıtayım, hayatımın aşkı olur kendisi!” dedi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar