Connect with us

Yaşam

Gökhan Özoğuz’un akaryakıt isyanına Şahan Gökbakar’dan yanıt

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, benzin ve mazota gelen zamlara isyan etmiş, Twitter’dan paylaşım yapan ünlü şarkıcı, “Ben demin 915 TL’ye bir depo motorin aldım. Artık bin TL’ye bir depo yakıt doluyor ve hala birileri çıkıp konuşabiliyor. Rezalet” ifadelerini kullanmıştı. Son olarak ünlü komedyen Şahan Gökbakar’dan Özoğuz’un paylaşımına esprili bir yorum geldi.

Published

on

Gökhan Özoğuz'un akaryakıt isyanına Şahan Gökbakar'dan yanıt

Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Dara rolünü canlandıran Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz, 915 TL ödeyerek 1 depo motorin aldığını belirtmiş, gelen zamlara isyan etmişti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı, yaşanan bu duruma ‘Rezalet rezalet rezalet” diyerek tepki göstermişti.

Ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Ben demin 915 TL ye 1 depo motorin aldım!  Bu memlekette artık 1000 TL’ye bir depo yakıt doluyor ve hala birileri çıkıp konuşabiliyor. REZALET REZALET REZALET #ZAM2022”

 

ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN ESPRİLİ YANIT

Gökhan Özoğuz’un Twitter paylaşımı sosyal medyada gündem olurken; son olarak komedyen Şahan Gökbakar’dan ünlü şarkıcının sözlerine esprili bir yanıt geldi.

Gökbakar, Özoğuz’a verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:

“Araba da ne içmiş kardeşim, maşallah. Eee ne yapalım artık, bizim çocukların akülü arabasına bineceğiz artık yapacak bir şey yok Gökhan. İki de simit aldık mı yanımıza tamamdır. Bir de şu elektro gitarı bırakın, o da çok çekiyor.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar