Connect with us

Yaşam

Gökhan Çıra’dan Selin Ciğerci itirafları: O gün tüm hayallerimi çaldılar!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğeci ile boşandıkları günden beri gündemden düşmeyen Gökhan Çıra, iki yıllık evliliğin neden bittiğini açıklarken, barışabilecekleri sinyali verdi. Futbolu bırakma sebebini de ilk kez anlatan Gökhan Çıra, eski eşine verdiği sözlerden sadece birini tutamadığını söyledi.

Published

on

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci itirafları: O gün tüm hayallerimi çaldılar!

Selin Ciğerci’den sürpriz şekilde anlaşmalı olarak boşanan Gökhan Çıra, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan ‘Gör Beni’ serisine konuk oldu. 25 yaşındaki eski futbolcunun itirafları programa damga vurdu.

Gökhan Çıra, “İlişkimizi ilk 1-2 yıl sakladık. Sonra her şeyi açık açık yaşamaya başladık. Ailelerimiz de dâhil bütün Türkiye bizi yargıladı. Biz hep güçlü ve beraber kaldığımız için insanlar da bize saygı duymak zorunda kaldılar” dedi.

“O SÖZ ÇOK DOKUNDU”

Gökhan Çıra, “Futbolu özel hayatım yüzünden bıraktım. Hayalim futbolcu olmaktı. Küçük yaştan beri futbol oynuyorum. Eşimden dolayı bana bir tercih yapmam gerektiğini söylediler. ‘Ya futbol ya eşin’ dediler. ‘Beni eşimden dolayı istemiyorsanız ben de futbolu bırakırım’ dedim. Pişman olacağım hiçbir şey yapmadım. Futbolda istediğim yerlere geldim ama sevdiğim kadınla beni yargıladılar. Ben de eşimi seçtim, pişman değilim” şeklinde konuştu.

“Bunu ilk kez açıklıyorum. Bir gün eşimle ilgili tribünden biri bir şey söyledi. O gün tüm hayallerimi çaldılar, ağlamamak için kendimi zor tuttum. Aslında o gün futbolu bırakmıştım, o söz çok dokundu. Dışarıdan biri söylese umursamazdım ama hayalimdeki mesleğin içinde biri yıkıldım.”

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci itirafları: O gün tüm hayallerimi çaldılar!

“KISKANÇLIK YÜZÜNDEN BOŞANDIK”

Gökhan Çıra, “Neden boşandınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:”Selin’le severek boşandık. Her yerde birlikteydik; evde, işte, dışarda… Kıskançlık girdi işin içine. Dostça ayrıldık. Ben başlarda, o sonlarda çok kıskançtı. Düşman değiliz, konuşuyoruz…”

“Boşanma yeni olduğu için aynı iş yerinde çalışmak çok zor değil ama ileride zor olabilir. Boşanınca annem beni eve almadı. Kısmet, belki tekrar evleniriz. Her şeyin hayırlısı.”

“HAK ETTİĞİMİZİ KAZANIYORUZ”

Selin Ciğerci’nin parasını yemekle suçlanan eski futbolcu, “15 yaşımdan beri çalışıyorum. Yaklaşık üç yıldır markalarımız var. Gecemizi gündüzümüze katıyoruz. İnsanlar sanıyor ki çok kolay para kazanıyoruz, ama öyle değil. Türkiye’de göz önündeysen ‘nasıl kazanıyor bu paraları?’ diyorlar. Para kolay kazanılmıyor” .

“Çok para mı kazanıyorsunuz?” sorusunu Çıra, “Hak ettiğimizi kazanıyoruz. Biz her şeyi beraber yaptık, her şey ortak. Yarı yarıya paylaştık” şeklinde cevapladı.

“SADECE ÇOCUK SÖZÜMÜ TUTAMADIM”

Eski futbolcu, “Çocuk için bu hayatta her şeyi yaparım. Tek hayalim baba olmak. Selin’e bugüne kadar verdiğim her sözü tuttum, bir tek çocuk konusunda sözümü tutamadım. Çocuğumuzun olmayacağını biliyorduk. Evlatlık almak istedik ama boşandığımız için olmadı” dedi.

“BEN KOMİYDİM, ABİM GARSON”

Geçmişte zor zamanlar yaşadığını söyleyen Çıra, “Babam simit ustasıydı. Hepimiz aynı yerde çalışıyorduk. Ben komiydim, abim garsondu, annem çay ocağındaydı” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar