Connect with us

Yaşam

George Clooney’den 14 arkadaşına 1’er milyon dolarlık gönül borcunu

George Clooney, ünlü olmadan önce kendisine yardım eden 14 yakın arkadaşına gönül borcunu ödemek için 1’er milyon dolar verdiği söylentilerini doğruladı. O arkadaşları arasında yer alan Cindy Crawford’ın eşi Rande Gerber daha önce bu durumu açıklamışsa da Clooney ilk kez kendi ağzından arkadaşlarına para verdiğini söyledi.

Published

on

George Clooney'den 14 arkadaşına 1'er milyon dolarlık gönül borcunu

Ünlü oyuncu George Clooney cömertliğini ortaya koyan açıklamasıyla dikkat çekti. GQ dergisi tarafından ‘Yılın İkonu’ seçilen 59 yaşındaki ABD’li oyuncu, ünlü olmadan önce kendisine yardım eden 14 yakın arkadaşına daha sonra 1’er milyon dolar nakit para verdiği söylentilerini doğruladı.

İddiayı üç yıl önce, yakın arkadaşları arasında yer alan Cindy Crawford’ın eşi Rande Gerber ortaya atmış, Clooney iddia karşısında sessiz kalmıştı.

Clooney, dergiye verdiği röportajda bir zamanlar zor kazanılan parasını harcayacak bir ailesi olmadığı halde arkadaşlarına vermekten mutlu olduğunu söyleyerek, “Sahip olduğum tek şey, 35 yıl boyunca bana şu ya da bu şekilde yardım etmiş olan adamlardı” dedi.

“NEDEN OTOBÜS ÇARPMASINI BEKLEYEYİM?”

“Onlarsız şimdi sahip olduklarımın hiçbirinin olmayacağını düşündüm” diyen Clooney, “Bana bir otobüs çarparsa hepsinin vasiyetimin içinde olacağını düşündüm. Sonra neden otobüs çarpmasını bekliyorum ki dedim” diyerek arkadaşlarına nakit para verdiğini söyledi.

Clooney’nin arkadaşları arasında oyuncu ve yönetmen Grant Heslov, Curb Your Enthusiasm dizi oyuncusu Richard Kind, eski aktör Tommy Hinkley, Cindy Crawford’ın eşi Rande Gerber var.

Hiçbir zaman evlenip çocuk sahibi olmayacağını, hep çalışacağını ve hayatının dolu olduğunu düşündüğünü söyleyen Clooney, “Amal ile tanışana kadar hayatımın ne kadar boş olduğunu bilmiyordum. Sonra her şey değişti. Meğer büyük bir boşluk varmış diye düşündüm” dedi.

İKİZ ÇOCUKLARI VAR

Ünlü oyuncu ile 42 yaşındaki Lübnan kökenli İngiliz avukat Amal Clooney, 2014 yılında Venedik’te evlendi. Çiftin 2017 yılında Ella ve Alexander adını verdikleri ikiz çocukları dünyaya geldi.

Kaynak: NTV

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar