Connect with us

Yaşam

Filiz Akın, oğlu İlker İnanoğlu ile buluştu. Son hali hayranlarını üzdü!

Türk sinemasının usta ismi Filiz Akın, kendisi gibi oyuncu oğlu İlker İnanoğlu ile buluştu. İkili, medya hesaplarından bir video paylaştı. Görüntülerde Akın’ın sesinin çıkamaması, konuşmakta zorlanması sevenlerini üzdü.

Published

on

Filiz Akın, oğlu İlker İnanoğlu ile buluştu. Son hali hayranlarını üzdü!

Yeşilçam efsanesi Filiz Akın, kendisi gibi oyunculuk yapan oğlu İlker İnanoğlu ile buluştu. O anları takipçileriyle paylaşan ünlü isim, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bir süredir geçirdiği sağlık sorunları sebebiyle Bodrum’da yaşayan usta sanatçı Filiz Akın, ‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Engin Komiser’ rolünü canlandıran oğlu İlker İnanoğlu ile uzun süre sonra bir araya geldi. İnanoğlu, İstanbul’daki çekimler sebebi ile annesi Filiz Akın’ın yanına gidemiyordu.

“Çok özlem içeren ana oğul buluşması”

O anları sosyal medya hesabından yayınlayan Filiz Akın, paylaşımına “Oğul arka sokaklar dizisinde çalıştığı; anne sağlık problemlerinden Bodrum’da olduğu için, çok özlem içeren ana oğul buluşması… (Sesim çıkıyor tabii ki ama ses tonum iyi değil sadece bir yanlış anlaşılma olmasın)” notunu yazdı.

Videoda konuşmadığı görülen ve İnanoğlu’nun, “Annemin sesi çok kötüymüş, konuşmak istemiyor” açıklamasını yaptığı Akın’a, takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum geldi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar