Connect with us

Yaşam

Filiz Akın hastaneye yatırıldığı görüntüleri paylaştı: Korona kadar ölümcül!

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Filiz Akın, akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle geçen hafta hastaneye kaldırılmıştı. Üç gün yoğun bakımda kalan ve hastaneye yatırıldığı anları Instagram’dan paylaşan Akın, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Published

on

Filiz Akın hastaneye yatırıldığı görüntüleri paylaştı: Korona kadar ölümcül!

Türk sinemasının usta isimlerinden Filiz Akın, geçtiğimiz perşembe gecesi yoğun bakıma alınmıştı. Usta oyuncunun, akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi altına alındığı öğrenilmişti.

Günlerdir yoğun bakımda olan Filiz Akın’ın, son olarak yoğun bakımdan çıkarıldığı duyurulmuştu.

Sağlık durumu iyiye giden sanatçının normal odaya alındığı öğrenilmişti.

HASTANE GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI

Son olarak, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden hastaneye yatırıldığı anları paylaşan Akın, takipçilerine son sağlık durumuyla ilgili bilgi de verdi. Usta oyuncu, sepsis hastalığı ile mücadele ettiğini dile getirdi.

Akın, gönderisinde,“Bu kadar üst üste gelen yangın ve sel felaketlerindeki acılara yürek dayanmıyor ve hastalanma derecesinde etkileniyor insan.’ demiştim. Burada ikinci kere Bodrum’daki özel bir hastaneye getirilmişim. Tansiyon tehlikeli derecede düşük, ateş 42… (Sepsis’e karşı mücadelede ölümden kıl payı kurtaranlara, koronavirüs kadar ölümcül olan, baştan ayağa kadar iltihapla kişiyi ele geçirerek, yok eden bakteriden daha hızlı bir şekilde tedavi yüklemesi yapan doktoruma, yoğun bakım meleklerine, kritik durumda tedavim için dikkatle, yanımdan neredeyse ayrılmayan acil servis hemşirelerine, merak eden, iyileşme dilekleri ve dualarını yollayan sizlere çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

“MİDEME TÜP TAKILDI”

Midesine tüp takıldığını da ifade eden Filiz Akın, serumla tedavisine bir süre evde devam edileceğini de açıkladı. Takipçilerinden Akın’a çok sayıda “Geçmiş olsun.” mesajları yağdı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar