Connect with us

Yaşam

Fazıl Say, MHP’li isimden gelen tehdide cevap verdi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun balıkçıya gitmesine ilişkin yaptığı paylaşım sonrasında MHP’li Özdemir’den tehdit alan Fazıl Say, “Güzel günler göreceğiz. Bunun uğruna da, bu çok ince ve çok yaralı çizgiden geçmek durumundayız” dedi.

Published

on

Fazıl Say, MHP'li isimden gelen tehdide cevap verdi

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan kar, İstanbul’da da etkili olmaya başlamadan önce İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bir restoranda İngiltere Büyükelçisi Dominick Chilcott’la yemek yemesi, iktidar partisi AKP ve bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından İmamoğlu aleyhine kampanyaya dönüştürülmüştü.

Ünlü piyanist Fazıl Say ise tartışmalara esprili bir paylaşımla dahil olmuştu. Konuya dair Twitter’dan yaptığı paylaşımla, ilgili fotoğraflara göndermede bulunan Say, İmamoğlu çiftiyle daha önceden çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp şu notu düşmüştü:

“Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun dün gece bir restoranda görüldüğü yanlış haberdir. İşin gerçeği şudur; bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dans etmiş ve içmiş eğlenmiştir. Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçeli’dir! Salvador Dali’nin de selamları var!”

Tehditlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Say, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Güzel günler göreceğiz, cennet ülkemizi insanların mutlu yaşadığı, gençlerin umutlarının olduğu, bir hale getireceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bunun uğruna da, bu çok ince ve çok yaralı çizgiden geçmek durumundayız, düşe kalka da olsa. Unutmayalım; Birlikten güç doğar.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar