Connect with us

Gündem

Fatih Altaylı’dan sponsor bulamadığını söyleyen şampiyon yarışçıya: Keşke Suriyeli olsaydın

İlk Türk kadın motosiklet yarışçısı İlayda Yağmur Yılmaz, Habertürk ekranlarında Fatih Altaylı’nın konuğu oldu. İlayda Yılmaz, sponsoru olmadığını ve devletten hiçbir destek görmediğini söyledi. Fatih Altaylı, “Keşke Suriyeli olsaydın. Belki yardım ederlerdi” dedi.

Published

on

Fatih Altaylı'dan sponsor bulamadığını söyleyen şampiyon yarışçıya: Keşke Suriyeli olsaydın

İlk Türk kadın motosiklet yarışçısı İlayda Yağmur Yılmaz, HaberTürk ekranlarında Fatih Altaylı’nın konuğu oldu. Yılmaz’ın sponsoru olmadığı ve Türkiye’den de destek alamadığına yönelik sözleri programa adeta damga vurdu.

Fatih Altaylı’nın programına konuk olan ilk Türk kadın motosiklet yarışçısı İlayda Yağmur Yılmaz “Bu sezon için çok umudum vardı aslında. Bu sezon da işte böyle Rusya-Ukrayna savaşları…, Kur çok yükseldi. Bu sezon ilk yarışmadan önce ben sözleşmeyi fesh etme kararı aldım. Tabii bu arada devlet kanallarına falan da yazıyorum, anlatıyorum durumu ama ülkemiz de zor durumda zannediyorum” dedi.

“Keşke Suriyeli olsaydın, belki yardım ederlerdi”

Sözlerine devam eden Yılmaz, “İtalya’ya yazdım, dedim ki takım sahibime ‘ben kontratın bu kadarını öderim, bir de cezai şartı var. Tamamlayamıyorum ama ben sponsor bulamıyorum, devam edemeyeceğim bu sezon’ dedim. İtalyan takım sahibim bana dedi ki ‘olmaz, ben alacağım bilet paralarını vesaire sen geleceksin.’ Ben o şekilde gittim ilk yarışımaya” deyince Altaylı, “Türkiye’den bir destek göremiyorsun ne yazık ki?” sorusunu yöneltti, Yılmaz da soruya “Yok” yanıtını verince Altaylı, “Keşke Suriyeli olsaydın, belki yardım ederlerdi” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar