Connect with us

Dünya

Evden çıkmayan kiracılarını kafalarına yastık geçirip kaçırdı

ABD’de ev sahibi, çıkaramadığı kiracılarını bağlayarak kaçırıp karla kaplı mezarlığa bıraktı

Published

on

Evden çıkmayan kiracılarını kafalarına yastık geçirip kaçırdı

ABD’nin New York eyaletine bağlı Albany şehrinde Shawn Douglas, pazar günü iki kiracısını bağlayıp, kafalarına yastık kılıfı geçirip silah zoruyla kaçırmakla suçlanıyor.

Söz konusu bölgede Kovid-19 kuralları gereğince ev sahipleri, kiracıları mayıs ayına kadar evden çıkartamıyor. Yetkililer, 48 yaşındaki Douglas’ın bu yüzden çok sinirli olduğuna işaret etti.

Polis kayıtlarına göre olay, pazar günü 01.00’le 08.00 arasında gerçekleşti. 2006’dan beri söz konusu evin sahibi olan Douglas, o sırada uyuyan 21 yaşındaki kadın ve 32 yaşındaki erkek kiracısına saldırdı ve ardından hem kabloyla hem de bantla bağladı. Douglas’a iki kişinin daha yardım ettiği belirtilirken adları açıklanmayan kiracılardan erkek olan, yumruklandığını ve tekmelendiğini söyledi.

Polis ekipleri, Douglas’ın söz konusu iki kişinin de yardımıyla kurbanları önce bir motele götürdüğünü ve daha sonra Albany’den 56 kilometre uzaktaki karla kaplı bir mezarlığa bıraktığını bildirdi.

Times Union’da yer alan habere göre kiracılar, kadının kendini çözmeyi başarıp yakındaki bir evden yardım istemesiyle kurtuldu.

Polis raporunda, Douglas’ın kiracıları bağlayıp kış mevsiminde dışarıda bırakıp terk ederek “ciddi fiziksel yaralanma riskine yol açtığına” işaret edildi.

Adam kaçırmakla suçlanan Douglas, pazartesi günü tutuklandı ve kefaleti 50 bin dolar (yaklaşık 355 bin TL) olarak belirlendi. Diğer iki şüpheliye dair bir bilgiyse henüz yok.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar