Connect with us

Kadın

Evan Rachel Wood: Tacizcimin adı Marilyn Manson, beni yıllarca korkunç şekilde istismar etti

ABD’li tartışmalı rockçı hakkında açıklama yayımlayan eski nişanlısı, Marilyn Manson’ı ergenliğinden beri kendisini korkunç şekilde istismar etmekle suçladı. Aktris Wood’un “Artık sessiz kalmayacak pek çok kurbanın yanındayım” demesinin ardından en az 4 kadın daha benzer suçlamalarda bulundu.

Published

on

Evan Rachel Wood: Tacizcimin adı Marilyn Manson, beni yıllarca korkunç şekilde istismar etti

Marilyn Monroe ile Charles Manson’ı karıştırıp Marilyn Manson adını kullanan ABD’li sıradışı müzisyen-şarkıcı hakkında eski sevgilisi Evan Rachel Wood’dan “Beni yıllarca korkunç şekilde istismar etti” açıklaması geldi.

33 yaşındaki aktrisin Manson’ı suçlayan ve diğer kurbanlarını da seslerini yükseltmeye çağıran açıklamasını Instagram’da yayımlamasının ardından, en az 4 kadın daha benzer ithamlarda bulundu.

Gerçek adı Brian Hugh Warner olan çok yönlü, ancak tartışmalı sanatçıyla 18 yaşındayken birlikte olmaya başlayan Evan Rachel Wood, kendisinden 18 yaş büyük Manson’la 2010’un ocak ayında nişanlanıp ağustos ayında nişanı bozmuştu.

Instagram’daki ifşaatına “İstismarcımın adı Brian Warner, dünya onu Marilyn Manson olarak tanıyor” diye başlayan Westworld yıldızı, şöyle devam etti:

‘Boyun eğmek için beynim yıkandı ve manipüle edildim’

“Ben daha ergenken cinsel ilişki niyetiyle benimle yakınlık kurdu ve beni yıllarca korkunç biçimde istismar etti.”

“Boyun eğmek için beynim yıkandı ve manipüle edildim. Öç, karalama ya da şantaj tehdidiyle yaşamaktan bıktım.”

“Bu tehlikeli adamı ifşa etmek ve daha fazla yaşamı mahvetmeden önce ona imkan sağlayan çok sayıda endüstriye seslenmek için buradayım.”
“Artık sessiz kalmayacak pek çok kurbanın yanındayım.”

‘Yargı karşısında hesap vermeli’

Vanity Fair’e göre, en az 4 kadın daha Manson aleyhine kendi iddialarını yayımladı.

İddialarda cinsel saldırı, psikolojik taciz, çeşitli zorlama, şiddet ve sindirme biçimlerini içeren ıstırap verici deneyimler ayrıntılarıyla yer aldı. Dört kadın da ünlü rockçının yargı karşısında hesap vermesini istedi.

‘Her gün kafatasını balyozla parçalamakla ilgili fantezilerim var’

Manson’ın temsilcileri, geçmişte benzer suçlamaları kesin dille reddetmişti.

Ünlü rockçı ise 2009’da Spin’e “‘Seni Filmlerdeki Gibi Öldürmek İstiyorum’ adlı şarkı fantezilerim hakkındadır” derken, Evan ile ilişkisi hakkındaki bir soruyu “Her gün kafatasını balyozla parçalamakla ilgili fantezilerim var” diye yanıtlamıştı. 2008 Noel’inde “Onu o gün her aradığımda – 158 kez aradım – bir jilet aldım ve kendimi yüzümü ya da ellerimi kestim. Bana yaşattığı acıyı ona göstermek istedim. ‘Bana ne yaptığını fiziksel olarak görmeni istiyorum’ demeye çalışıyordum” açıklamasını yapmıştı.

Temsilcileri yine bu sözlerin gerçeklikle ilgisi olmadığını savunmuştu.

Daha önce iki kez tecavüze uğradığına dair açıklama yapan, hatta mahkemede ifade veren Evan Rachel Wood, birinin failinin Mason olduğunu işaret etmiş, “İlk kez sevgilim tarafından başıma geldiğinde bunun bir tecavüz olduğundan emin değildim. İkinci defa olduğunda, bu düşüncenin benim hatam olduğunu ve bununla daha çok savaşmam gerektiğini düşündüm, ama korktum” demişti.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar