Connect with us

Kadın

Eski sevgilisinden şiddet gören Gülsüm Demiray: Öldürülen kadınlardan olmak istemiyorum

Antalya’da eski sevgilisi A.S.’nin kendisini dövüp tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi olan Gülsüm Demiray (22), “Öldürülen kadınlardan biri olmak istemiyorum” dedi.

Published

on

Eski sevgilisinden şiddet gören Gülsüm Demiray: Öldürülen kadınlardan olmak istemiyorum

Antalya’nın Kepez ilçesinde annesi ve kardeşiyle yaşayan Gülsüm Demiray, bir süre önce ayrıldığı eski erkek arkadaşı A.S.’nin kendisine şiddet uygulayıp, tehdit ettiğini belirterek şikâyetçi oldu. Uzaklaştırma kararı verilen A.S., Demiray’ın oturduğu evin kapısını bıçakla çizip tehditlerini sürdürdü. Vücuduna tekme, yüzüne tokat atıldığını söyleyen Gülsüm Demiray, yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı.

“Kendimi korumaya çalıştığımda daha çok dövüyordu”

Demiray şu ifadeleri kullandı: 

“İlk başta her şey çok iyi gidiyordu. Bana karşı çok kibardı. Sonrasında anlaşamamaya başladık. Tartışmalarımızda tokat atıp, tehdit etmeye başladı. Ayrılmak istediğim zaman kapıma geliyordu. Gitmesini istiyordum, sabaha kadar kapımda bekliyordu. Her kavgamızda kapımdaydı. İlerleyen zamanlarda şiddetin boyutu artmaya başladı. Yüzüme tekme, yumruk atıyordu. Yüzümde şişkinlikler oldu. Kendimi korumaya çalıştığımda daha çok dövüyordu” diye konuştu. Kavgaların sudan sebeplerden çıktığını belirten Demiray, “Saçını neden kestin, yaptığın yemek neden kötü’ gibi nedenlerden kavga çıkarıyordu. Ailemle olan hayatımı gidip eski sevgilisine anlatmış. Bunun için de kavga ettik. Arkadaşlarıma ondan bahsettim diye yine dövdü” 

“Öldürülen kadınlardan biri olmak istemiyorum”

A.S.’nin, “Eski sevgilisinden dayak yedi benim darbettiğimi söylüyor” sözlerine tepki gösteren Gülsüm Demiray, “Eski fotoğraflar diyor, fotoğrafların çekildiği tarihler belli. Hesaplarımdan da paylaştım. Bizim çıkma tarihimiz ve fotoğrafların çekildiği tarihler belli. Hepsi duruyor, haklı olduğum için korkmuyorum. Uzaklaştırma kararını ihlal ettiği için mahkemeye çıktık ama ‘Bir daha yapma’ denilerek mahkeme bitti. Bir süredir ses çıkarmıyordu, rahattım. Ama tekrar tehditlerine başladı. Uzaklaştırma haricinde bir davamız yok” diye konuştu. Öldürülen kadınlardan biri olmak istemediğini belirten Demiray, “Kendimi çok garip hissediyorum sadece. Bu yaşta bu olayları yaşamak gerçekten kötü” dedi.

A.S. ise Demiray’ın iddialarının gerçeği yansıtmadığı belirterek, “Açıklamaların gerçekle bir alakası yok. Açıklamayı kendimiz sosyal sitelerde yapacağız” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar