Connect with us

Yaşam

Erkan Özerman’dan Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bomba iddialar

Güzellik yarışmasına katılan erkek yarışmacıları taciz ettiği iddia edilen Erkan Özerman, Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın hakkında yaptığı açıklamalarla şoke etti. Bir dönem sevgili olan ikiliden Azra Akın’a sert ifadeler kullanan Özerman “Onun Kıvanç’a attığı pislik ve iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı. Evinde hapsederdim dışarı çıkamazdı” dedi.

Published

on

Erkan Özerman'dan Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bomba iddialar

Best Model Of Turkey ve Best Model of The World‘ün kurucusu olan Erkan Özerman, Al Sana Haber’e konuk oldu. Bir süredir yarışmadaki erkekleri taciz ettiği iddiasıyla gündem olan Özerman 2002 Miss World’de Dünya Güzeli Azra Akın ve bir dönem sevgilisi de olan 2002 Best Model of the World seçilen Kıvanç Tatlıtuğ hakkında olay iddialarda bulundu.

Erkan Özerman’ın hedefinde Azra Akın vardı. İkilinin sevgili olduğu dönemi anlatan Özerman açıklamasında, “Onun Kıvanç’a attığı iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı ben, evinde hapsederdim dışarı çıkamazdı. Öyle ahlaksızdı. Çocuğa neler yaptı? Sebebi de kıskançlık” dedi.
“O Amsterdam’da oturuyor. Oğlan Paris’de çalışıyor” diyen Özerman şöyle devam etti; “Telefon açıyor ‘Sen bu gece kiminleydin?’ Başlıyor ağlamaya. Oğlan kalkıyor trene binip 2,5 saat yol gidiyor. Onun yüzünden defile kaçırdı. Onu elden kaçıracak diye Kıvanç’a atılan iftirayı burada anlatamam.”
Seyhan Soylu ise konuşmaya girerek “O dönem gay iması yaptı Kıvanç’ a değil mi?” dedi. Özerman ise “Azra onu elden kaçırma korkusu ile iftira attı” yorumunda bulundu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın bir süre önce ünlü organizatör Erkan Özerman’a tazminat davası açmıştı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar