Connect with us

Kültür Sanat

Edebiyat ve kitap günleri etkinlikleri başlıyor

Toplumsal Yayın Grubu ve Beşiktaş Belediyesi iş birliğiyle Türkiye’nin önemli yayınevlerinin katılacağı kitap fuarı 5 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. 13 gün sürecek fuarda kitapseverler ünlü yazarlarla bir araya gelme fırsatı bulacak.

Published

on

Edebiyat ve kitap günleri etkinlikleri başlıyor

Beşiktaş Levent Meydan’da Edebiyat ve Kitap günleri etkinlikleri başlıyor. Etkinlikler kapsamında birçok ünlü yazar imza günlerinde kitapseverlerle bir araya gelecek. Başkan Rıza Akpolat, beşiktaş’ı hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin edebiyat ve sanat merkezi yapmak konusunda kararlı olduğunu söyledi.

“KİTABA SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM”

Akpolat, pandemi nedeniyle kültür ve sanat çalışmalarını istedikleri boyutta gerçekleştiremediklerine dikkat çekti. Çok hızlı bir biçimde yılın bütün zamanlarına yayılan etkinlikler gerçekleştireceklerini söyleyen Akpolat “Bütün halkımızı edebiyat ve kitap günlerimize davet ediyor, kitaba, yazara, düşünüre, üretene sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Fuara katılacak gazeteci ve yazarlardan bazıları şu şekilde: Merdan Yanardağ, Ahmet Yavuz, Murat Sayım, Ali Haydar Fırat, Timur Soykan, Ergün Poyraz, Murat Ağırel, Cemil Kılıç, Ali Avcu, Yılmaz Dikbaş, Eylül Çifçi, Kerem Kurt, Oya Adıyaman.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar