Connect with us

Yaşam

Dünyaca ünlü şarkıcı Lana Del Rey vasiyetini açıkladı

Dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla vasiyetini açıkladı. Del Rey, müzisyen arkadaşı Anderson Paak’in birkaç önce yaptırdığı dövmeyle mesaj verdi.

Published

on

Dünyaca ünlü şarkıcı Lana Del Rey vasiyetini açıkladı

ABD’li şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey, ölümünden sonra şarkılarının yayımlanmasının yasakladı. Del Rey açıklamayı, müzisyen Anderson .Paak‘in konuyla ilgili yaptırdığı dövmesini paylaşarak yaptı.

Anderson .Paak birkaç gün önce koluna “Ben öldüğüm zaman, lütfen ölümümden sonra adımın geçtiği albüm veya şarkı yayımlamayın. Onlar sadece demo ve insanların dinlemesi için yapılmadı” yazan bir dövme yaptırdığını açıklamıştı.

Independent’in haberine göre, dünyaca ünlü şarkıcı Del Rey de Instagram hesabında bu dövmenin fotoğrafını paylaşıp “Benim vasiyetim de Anderson .Paak’in dövmesinde yazıyor” yazdı.

Son dönemde sanatçıların ölümünden sonra yayımlanan albümler ve şarkılar epey yaygınlaştı. Juice WRLD, Pop SMoke ve Lil Peep gibi isimlerin yaşamını yitirmesinin ardından pek çok eser yayımlandı.

Öte yandan Del Rey’in 7. stüdyo albümü Chemtrails Over the Country Club, bu yılın mart ayında piyasaya sürüldü. Şarkıcının son albümü Blue Banisters ise nisan ayında duyuruldu. Albümün 4 Temmuz’da çıkması bekleniyordu ancak Del Rey o tarihte albümün çıkış tarihinin henüz belli olmadığını açıkladı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar