Connect with us

Haber

Din öğretmeninden Soylu’ya tüfekli destek mesajı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sözlerinin ardından Muğla Fethiye’de din kültürü öğretmeni olan Taşkıran, silahla fotoğrafını paylaştı ve “Biz de senin emrindeyiz Aga. 600 Metreden nokta atışı” dedi.

Published

on

Din öğretmeninden Soylu'ya tüfekli destek mesajı

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın AKP grup Toplantısında özellikle İYİ Parti Lideri Meral Akşener hakkında sarf ettiği sözlere tepkiler giderek büyürken, dikkat çekici bir gelişme yaşandı.

Erdoğan, Akşener’in Rize ziyaretinde esnaf ziyareti yaptığı sırada uğradığı provokasyon ile ilgili bugünkü grup toplantısında “Gelin Hanım dua et ki, Rize’de çok ileriye gitmeden ders verdiler, bunlar iyi günler, daha neler olacak neler…” demişti. Bu sözlerin ardından Muğla Fethiye’de Din Kültürü Öğretmeni olduğu öğrenilen Yunus Taşkıran sosyal medya hesabından eli silahlı resim paylaştı.

Taşkıran, Süleyman Soylu’nun Erdoğan’a teşekkür mesajına atıfta bulunarak paylaşımına “Biz de senin emrindeyiz Aga. 600 Metreden nokta atışı, 800 Mette kola, bacağa. Yani 800 Metreden fazla yaklaşma” sözlerini paylaştı.

Odatv’den Murat Sökdü’nün haberine göre; Din Kültürü Öğretmeni Yunus Taşkıran’ın sosyal medya hesaplarında, sık sık Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar