Connect with us

Yaşam

Dilan Çiçek Deniz büyük beğeni topladı

Dilan Çiçek Deniz, Uluslararası Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen Kylie Minogue ve Peggy Gou ev sahipliğinde gerçekleşen bir markanın etkinliğine onur konuğu olarak katıldı.

Published

on

Dilan Çiçek Deniz büyük beğeni topladı

Çukur’ ve ‘Alev Alev’ dizilerinin ardından Burak Deniz’le başrolü paylaştığı ‘Gidenler’ filminde kamera karşısına geçen Dilan Çiçek Deniz, kariyeri ve özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Nişanlısı Thor Saevarsson’la evlilik hazırlığı yapan Deniz, 75. Uluslararası Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen Kylie Minogue ve Peggy Gou ev sahipliğinde gerçekleşen bir markanın etkinliğine onur konuğu olarak katıldı.

Dilan Çiçek Deniz, Cannes’da onur konuğu oldu Büyük bir ayrıcalıktı

“ÇOK MUTLUYUM”

Etkinlikte pembe bir elbise giymeyi tercih eden Dilan Çiçek Deniz, “Kylie Minogue ve Peggy Gou ev sahipliğindeki davetin onur konuğu olarak katılmak büyük bir ayrıcalıktı. Bu iki önemli isimle Cannes’da özel anları paylaştığım için çok mutluyum. Ayrıca ilkokul yıllarında dans ettiğim parçanın sahibi Minogue ile birlikte şarkının remiksini dinlemek beni çocukluğumun en güzel anılarına götürdü” diye konuştu.

Dilan Çiçek Deniz büyük beğeni topladı

Türk influencer, Gamze Erçel Yıldırım ve Rachel Araz Kiresepi’de etkinlikte büyük beğeni topladı.

Dilan Çiçek Deniz büyük beğeni topladı

Dilan Çiçek Deniz büyük beğeni topladı

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar