Connect with us

Yaşam

Deniz Akkaya’ya üç gün zorlama hapis

Deniz Akkaya- Selin Ciğerci kavgası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak istediğini sosyal medya hesaplarından duyuran Selin Ciğerci’ye, Deniz Akkaya’dan sert tepki gelmişti. Ciğerci, bir programda kendisini ve eşi Gökhan Çıra’yı hedef alan açıklamalar yaptığı iddiasıyla Deniz Akkaya’ya üç ay tedbir kararı aldırmıştı. Mahkeme, kararı ihlal eden Akkaya’nın üç gün süreyle zorlama hapsini istedi.

Published

on

Deniz Akkaya'ya üç gün zorlama hapis

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, avukatı Şeyda Yıldırım aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak kendisi ve eşi Gökhan Çıra’yı hedef alan açıklamalar yaptığı iddiasıyla Deniz Akkaya hakkında üç ay tedbir kararı aldırdı.

“SİZ DE SAPIKSINIZ”

İddiaya göre Akkaya, “Söylemezsem Olmaz” programında Selin Ciğerci’yle ilgili olarak, “Kariyeri arabada başladı, orada bitecek. Spor hocama çıplak videolarını göndermiş. Bununla beraber olan adamlara sesleniyorum, siz de sapıksınız. Sen cinsel kimliğini pazarlıyorsun” şeklinde açıklamalarda bulunarak ağır hakaretler etti.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; Selin Ciğerci’nin avukatı Şeyda Yıldırım, dilekçesinde, Deniz Akkaya’nın tedbir kararını ihlal ederek küçük düşürücü ithamlarını sürdürdüğünü belirtti.

TEDBİR KARARINI İHLAL ETTİ

Mahkeme, Akkaya’nın tedbiri ihlal edip etmediğine dair dosyayı bilirkişiye gönderdi. Bilirkişi raporunda da Akkaya’nın söz konusu programda küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunduğunu, tedbir kararını bir kez ihlal ettiğini tespit etti.

Talebi değerlendiren İstanbul Aile Mahkemesi, Ciğerci’yi haklı bularak, Akkaya’nın tedbir kararını bir kez ihlal ettiği gerekçesiyle üç gün zorlama hapsine tabi tutulmasına hükmetti.

NE OLMUŞTU?

Kendi kozmetik markasını çıkaran ve Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci her fırsatta anne olmak istediğini dile getiriyor. Çocuk sahibi olmak için araştırmalar yapan Selin Ciğerci bu konudaki istediğini takipçileriyle de paylaşıyor. Ciğerci’nin bu istediğine Deniz Akkaya’dan tepki geldi

Advertisement
1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar