Connect with us

Dünya

Cinsel fantezi hastanelik etti: Göğsüne sıcak şeker dökülen kadında üçüncü derece yanıklar oluştu

Josi ve Michael isimli çiftin cinsel dünyalarını renklendirmek için kullandığı yöntem, Josi isimli kadını hastanelik etti. Michael’in paket jelatin katkılı lastik şekerlemeyi eritip göğsüne dökmesi sonucu vücudunda yanık oluşan Josi tedaviye alındı.

Published

on

Cinsel fantezi hastanelik etti: Göğsüne sıcak şeker dökülen kadında üçüncü derece yanıklar oluştu

Bir televizyon kanalına katılarak başlarından geçen hikayeyi anlatan Josi ve Michael isimli çiftin söyledikleri çok konuşuldu. İkili, cinsel fantezi amacıyla erittikleri şekeri Josi’nin göğsüne döktüklerini ve kızın göğsünün yanmasının ardından soluğu hastanede aldıklarını ifade ettiler.

HEYECAN KATMAK İSTEDİLER

Josi ve Michael çiftinin aslında tek istedikleri cinsel hayatlarına biraz heyecan katmaktı. Ancak bu heyecan arayışı kısa süre içerisinde yerini korku dolu anlara bıraktı. Micheal, Josi’nin göğsüne döküp fantezi yapmak için bir paket jelatin katkılı lastik şekerlemeyi eritti.

3. DERECEDE YANIK OLUŞTU

Daha sonra erimiş haldeki sıcak şekeri Josi’nin göğsüne döktü. O sırada çiftin dünyası aniden tepetaklak oldu. Müthiş bir acıyla yerinden fırlayan Josi soluğu hastanede aldı. 3. dereceden yanık olan Josi’nin iyileşmesi aylar sürdü.

Josi, hala göğsünde o ‘fantezi girişiminin’ izini taşıdığını anlattı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar