Connect with us

Gündem

CHP’li Öztunç: ‘Ak Parti, satıcıların partisidir’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Edirne’de; “Atatürk döneminden bugüne Türkiye Cumhuriyeti’nin kurduğu, sahip olduğu tüm fabrikaları, demir çelikleri, limanları, Seka’yı, Tekel’i, Telekom’u sattılar, şeker fabrikalarını sattılar. Sonra hazine arazileri, kıyıları, ormanları sattılar. En son vatandaşlığı satıyorlardı 500 bin dolara, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını. Dün itibariyle Cahit Özkan’ı sattılar. Satıcıların hükümeti satıcıların partisidir AK Parti. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Published

on

CHP’li Öztunç: 'Ak Parti, satıcıların partisidir'

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Edirne’de, CHP Edirne İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenledi. Toplantıya; CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve CHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Öztunç, şunları söyledi:

“Türkiye maalesef, büyük sıkıntılar yaşıyor; büyük krizler yaşıyor. Ekonomik kriz artık iliklerimize kadar hissedilir hale geldi. Her gün zam. Her şeye zam. Zam, zam, zam. Başka hiçbir şey yok. Akaryakıta zam, doğal gaza zam, elektriğe zam, çaya zam, una zam, şekere zam. Her şeye zam geliyor. İnsanlar artık bu zam furyası altında eziliyorlar, perişan oluyorlar. Gün geçmiyor ki zam gelmesin.

“ONLARA GÖRE HAVA HOŞ”

Birilerinin keyfi yerinde. Onlara göre hava hoş. Onlar bir elLS����

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar