Connect with us

Gündem

CHP’li Özkoç’tan kendisini dava eden Erdoğan’a jet yanıt

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, hakkında 250 bin TL’lik manevi tazminat davası açan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Gözümü korkutamazsın, yolumdan döndüremezsin. Canım da malım da param da bu vatana feda olsun” dedi.

Published

on

CHP'li Özkoç'tan kendisini dava eden Erdoğan'a jet yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında “kişilik haklarını ihlal ettiği” iddiasıyla 250 bin TL manevi tazminat davası açtı.

Özkoç, dava ile ilgili haberi sosyal medya hesabında paylaşarak; “Gözümü korkutamazsın, yolumdan döndüremezsin. Canım da malım da param da bu vatana feda olsun. Erdoğan’ın FETÖ’yle beraber olduğunun itirafını bilgilerinize sunuyorum” dedi.

Özkoç, paylaşımına Erdoğan’ın CNN Türk TV’de geçmişte konuk olduğu programdan bir videoyu da ekledi.

Erdoğan’ın programda, “Bizim zamanımızda biz bunların bu tür ihanet içerisinde olmalarını gerçekten başta şahsım olmak üzere hiç düşünmedik. Ama meğerse bunlar büyük bir ihanet şebekesiymiş. Aldatıldık” dediği görüldü.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, dün Kocaeli’de; “Sen FETÖ’cünün Allah’ısın, bir numaralı sanığısın senin kaçacak yerin yok. Sonuna kadar senden hesap soracağız, sonuna kadar” demişti.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar