Connect with us

Haber

Cem Küçük kimdir? Cem Küçük kaç yaşında, nereli?

Sedat Peker’in hedef aldığı Cem Küçük yurttaş tarafından merak konusu oldu. Peki, Cem Küçük kaç yaşında, nereli? Cem Küçük hayatı ve biyografisi! Cem Küçük kimdir?

Published

on

Cem Küçük kimdir? Cem Küçük kaç yaşında, nereli?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatler çeken Cem Küçük hakkında araştırmalar yapılıyor. Cem Küçük kimdir? Cem Küçük kaç yaşında, nereli? Cem Küçük hayatı ve biyografisi…

CEM KÜÇÜK KİMDİR?

Doğum tarihi: 1978

Kaç yaşında: 42yaşında

Nereli: Zonguldak, Türkiye

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi

Cem Küçük (d. 1978, Zonguldak), Türk gazeteci ve yazar. Günümüzde Türkiye Gazetesi’nde yazarlık yapmaktadır.

1978 yılında Zonguldak’ta doğdu. İlk öğretim ve orta öğretimini Zonguldak’ta tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra ilk iş olarak Profil Yayınları’nda editörlük yaptı. Daha sonra Yeni Şafak gazetesinde yazmaya başladı. Televizyon dünyasına ilk adımını TVNET ile attı. Yeni Şafak gazetesinden ayrıldıktan sonraki durağı Star gazetesi oldu. Bir süre 24 TV’de siyaset programı yaptı. Cem Küçük şu anda Türkiye gazetesinde yazarlık yapmaktadır. Ayrıca birçok konuda kitap yazmıştır.

CEM KÜÇÜK NEDEN GÜNDEMDE?

Gazeteci Cem Küçük’ün adı mafya örgütü lideri Sedat Peker’in iddiaları nedeniyle gündemde. Peker bugünkü paylaşımlarında Cem Küçük’ü açık bir şekilde tehdit etti. Peker, Cem Küçük aleyhindeki paylaşımları retweet ederek “pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım” dedi. Peker’in 10. bölüm videosunda Cem Küçük hakkında açıklamalar yapması veya kendisiyle ilgili bir video kaydı yayınlaması bekleniyor. Peker ayrıca Cem Küçük’ün cinsel istismar nedeniyle hapse mahkum edilen Adnan Oktar ile olan bir fotoğrafını da retweet yaptı.

Sedat Peker’in iddialarına cevap veren Cem Küçük ise Twitter hesabında yaptığı paylaşımda “Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sedat Peker’den Cem Küçük’e: Adaya ne zaman veda etmek istersin?

Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Sedat Peker'den Cem Küçük'e: Adaya ne zaman veda etmek istersin?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar