Connect with us

Yaşam

Canan Ergüder’li ‘Oğlum’ dizisine yeni transfer

Başrollerini Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Songül Öden, Nihal Yalçın, gibi isimlerin paylaştığı ‘Oğlum’ dizisinin ekibine usta bir isim daha katıldı. Ünlü oyuncu Nazan Kesal, iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu. Dizi, 9 Şubat Çarşamba akşamı ilk kez izleyicilerle buluşmuştu.

Published

on

Canan Ergüder'li 'Oğlum' dizisine yeni transfer

Usta oyuncu Nazan Kesal, 9 Şubat Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan Ay Yapım imzalı “Oğlum” dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Kesal dizide, Songül Öden’in canlandırdığı Zeynep karakterinin annesi olan ‘Perma Canan’ karakterine hayat verecek.

“Oğlum”un oyuncu kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı gibi isimler yer alıyor. Dizinin proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor.

“Oğlum”, her çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşuyor.

OĞLUM DİZİSİNİN KONUSU NE?

Bir umut hikayesi olarak yola çıkan dizinin tanıtımında iki farklı aile gözler önüne serilirken yaşanılan acı bir olayın da ipuçları veriliyor. Bir trajediyle değişen hayatları merkezine alacak dizi, seyirciye karmaşık duyguları bir arada tattıracak.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar