Connect with us

Gündem

Can güvenliğinden endişe edilen Sedat Peker’den açıklama geldi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in durumu merak konusu olmaya devam ediyordu. Uzun süre sessiz kalan Sedat Peker yeni tweetler ile ailesinin yanına döndüğünü bildirdi.

Published

on

Can güvenliğinden endişe edilen Sedat Peker'den açıklama geldi

YouTube üzerinden yayınladığı videolarla Türkiye’nin gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in son durumu hakkında ortaya atılan iddialar nedeniyle hareketli saatler yaşanıyor. Gazeteci yazar Barış Pehlivan, Sedat Peker’e yakın isimlerden Emre Olur ile görüşmesini, Halk TV canlı yayınında anlattı ve yeni bilgiler geldikçe aktarmıştı.

Emre olur, Sedat Peker’in gözaltına alınması ya da öldürülmesi dahil endişeli olduklarını söylemişti.

Sedat Peker, twitter hesabından açıklama yaparak ailesinin yanına döndüğünü bildirdi.

Peker açıklamasında,

Kıymetli dostlarım, öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk.

Şahsım hakkında herhangi bir Interpol kararı olmadığı için, tüm herkes gibi ülkelerinde misafir olarak bulunduğumu söylediler. Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler, hepimizin bildiği gibi.

Ülkeden ayrılmamda veya ülkede kalmamda herhangi bir sorunun olmadığını da bana ilettiler. Aydınlık Gazetesi’nde yazan SAT timlerinin ve MİT timlerinin yaptığı operasyonla yakalandığım asla doğru değildir.

Zaten ben uluslararası hukuka göre aranan bir kişi değilim. Bu sebeple yüce devletimizin bana resmi bir operasyon düzenleyebilmesi de mümkün değildir. Her normal insana davrandıkları gibi bana da kibar bir şekilde davrandılar.

süslü sülü, benim ahiretliğim, derin mehmet, pelikancılar, ve diğer zevatın tamamı; bizde söz namus. Eğer ölmez sağ kalırsak, bu hikayeyi tamamlamaktan geri durmayacağız.

Tabi ki bu süre zarfında gereği eğer yapılmazsa, yapmayanlarla ilgili söyleyecek sözlerimiz de elbet olacaktır. Beni sevdiği için dua edenlere, beni sevmediğinden dolayı sadece çocuklarıma ve aileme iyi dilek dileyenlere tüm kalbimle teşekkür ederim. BİR UMUTTUR YAŞAMAK

Can güvenliğinden endişe edilen Sedat Peker'den açıklama geldi

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar