Connect with us

Yaşam

Cam Tavanlar dizisi konusu ne? Cam Tavanlar dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler?

Cam Tavanlar oyuncuları ve konusu dizinin tanıtımları ardından gündeme geldi. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Bensu Soral’ın da kadrosunda yer aldığı Cam Tavanlar, çarşamba günleri Show Tv’de yayınlanacak. Cam Tavanlar dizisi konusu ne? Cam Tavanlar dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler? İşte Cam Tavanlar karakterleri

Published

on

Cam Tavanlar dizisi konusu ne? Cam Tavanlar dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler?

Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı, Kerem Çatay ve Ömer Özgüner ortaklığında kurulan Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi ‘Cam Tavanlar’ keyifli hikayesiyle yaz döneminde izleyicilerin içini ısıtmaya geliyor. İş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla (Bensu Soral) ile sırf erkek olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem’in (Kubilay Aka) tatlı, sert yarışının intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılacağı diziden yeni bir tanıtım yayınlandı. Romantik tanıtımda Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın uyumu dikkat çekiyor. Peki ama Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimdir?

Cam Tavanlar dizisi konusu ne? Cam Tavanlar dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler?

Cam Tavanlar  Oyuncu Kadrosu

Cam Tavanlar  dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Cam Tavanlar  oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Cam Tavanlar dizisi konusu ve Oyuncuları

Başarılı senarist Meriç Acemi’nin kaleminin Fehmi Öztürk’ün rejisiyle buluşacağı ve izleyenleri renkli, keyifli bir dünyanın içine çekecek dizinin oyuncu kadrosunda Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Cam Tavanlar Leyla kimdir?

8 yaşında yetim kalmasıyla hayatı alt üst olan Leyla’nın hayat mücadelesi hiç bitmemiş, Leyla bugüne tırnaklarıyla kazıyarak gelmiştir. Zeki, çalışkan ve disiplinli bir kadındır. Güzelliği ile değil, işiyle ön plana çıkmak ister. Erkeklerden uzak durur, sadece ipleri kendi elinde tuttuğu ilişkilere izin verir. Her olayı yenmek ve yenilmek olarak görür ve yenilmekten nefret eder. Leyla, tam kariyerinin zirvesine ulaşacakken her şeye yeniden başlamak zorunda kalır ancak bu defa cam tavanları yıkacaktır.

Bensu Soral Kimdir?

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik Tasarım bölümünde okuyan Soral, 2011 yılında İstanbul Halk Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almaya başlamış ve böylelikle oyunculuk kariyeri için ilk adımı atmıştır. 2012 yılından bu yana birçok dizi, film ve reklam filmlerinde yer alarak oyunculuk kariyerine halen devam etmektedir. Vicdan, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, İçerde dizilerinin yanı sıra Yol Ayrımı ve Organize İşler: Sazan Sarmalı sinema filmlerinde yer almıştır.

Cam Tavanlar Cem kimdir?

Genç ve başarılı bir iş insanı olan ve köklü bir aileden gelen Cem, bir görenin bir daha unutamayacağı, kadın erkek, genç yaşlı, herkesi kendine çeken olağanüstü bir sosyal yeteneğe sahip, doğuştan ışıklı bir adamdır. Üniversiteden sonra yıllarca Londra’da kalmış, sıradan bir markayı ülke çapında önemli hale getirmiştir. Yakışıklı, iyi kalpli ve sosyal biridir. Hayatta anlaşmanın yolunu bulamadığı tek insan Leyla’dır; çünkü aralarında feci bir rekabet ve aşk vardır.

Kubilay Aka Kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunudur. Üniversite eğitimi sonrasında oyunculuk eğitimi alarak kariyerinin ilk adımlarını atan Aka, ilk olarak 2016 yılında Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın yönetmenliğini yaptığı ve Kanal D ekranlarında yer alan ‘Vatanım Sensin’ adlı dizide Ali Kemal karakterine hayat vermiştir. 2017 – 2021 yılları arasında yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği ‘Çukur’ isimli dizide Celasun karakterine hayat vermiştir. Bu projede adından çok söz ettiren Aka, bu projede Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Koçak Köstendil gibi isimlerle birlikte yer almıştır.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar