Connect with us

Kadın

Boşandığı kadını ölümle tehdit ettiği iddia edilen erkek serbest bırakıldı!

Boşandığı kadını ölümle tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan erkek serbest bırakıldı.

Published

on

Boşandığı kadını ölümle tehdit ettiği iddia edilen erkek serbest bırakıldı!

Kayseri’de boşandığı kadını ölümle tehdit ettiği iddiasıyla yakalanan şüpheli erkek serbest bırakıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, eski eşi Sibel A.’yı ölümle tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Onur D.’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Kayseri Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilip adliyeye sevk edilen zanlı, nöbetçi hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sibel A, eski eşi Onur D. tarafından ölümle tehdit edildiğini iddia ederek sosyal medyadan yardım istemiş, şüpheli dün polis tarafından yakalanmıştı.

“HAMİLELİK SÜRECİMDE BİLE ŞİDDET GÖRDÜM”

Sibel A., gazetecilere yaptığı açıklamada, evlendikten 2 ay sonra eşinden şiddet görmeye başladığını, hamilelik sürecinde bile fiziki şiddet gördüğünü iddia etti.  Yaşadığı şiddetle ilgili hastane raporlarının olduğunu anlatan Sibel A., boşandığı eşinin çeşitli suçlar nedeniyle 2,5 yıl cezaevinde yattığını anlattı.

Sürekli şiddet gördüğünü akataran Sibel A. şunları söyledi:

“Ayağı ile bana vurdu ve elmacık kemiğimi kırdı. Karakola gidip şikayetçi ve davacı oldum. Hastaneden bana acil ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Ameliyat oldum, zorlu bir süreçti. Daha sonra boşanma davası açtım. Boşandık ama kabullenemedi. Sosyal medyada paylaştığım, yüzümün kanlı olduğu fotoğraf boşandıktan sonraya ait. Ölüm tehditleri ilk defa olmadı. Sürekli ölümle tehdit etti. Daha önce oğlum için 6 ay, benim için 3 ay uzaklaştırma kararı verildi. Serbest bırakıldığı için tedirginim, korkuyorum. Belki de bu sefer yapacağı işi sessizce yapacak. Tutuklanması için elimden gelen her şeyi yapacağım.” ifadelerini kullandı.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar