Connect with us

Yaşam

Blake Lively çocuklarıyla maruz kaldığı magazinci “dehşetini” anlattı: “Ahlakınız nerede?”

Blake Lively bu hafta üç kız çocuğuyla birlikteyken bir magazin fotoğrafçısıyla yaşadığı endişe verici karşılaşmayı anlattı.

Published

on

Blake Lively çocuklarıyla maruz kaldığı magazinci "dehşetini" anlattı: "Ahlakınız nerede?"

Yakınlarındaki paparazi fotoğrafını çekerken 33 yaşındaki oyuncu çocukları 6 yaşındaki James, 4 yaşındaki Inez ve bir yaşındaki Betty’le yürüyordu.

Lively fotoğrafta elini yukarı kaldırmış fotoğraf makinesine el sallarken görülüyor.

Ancak söz konusu görselin bir tabloid yayını tarafından Instagram’da paylaşılmasının ardından Lively halihazırda silinmiş olan gönderinin altına gerçekten ne yaşandığını açıklayan bir yorum yaptı.

Lively şunları yazdı:

Bu fotoğrafları mutlu bir şekilde el sallıyormuşum gibi görüneceğim şekilde bir araya getirerek düzenlemişsiniz. Ancak bu aldatıcı.

Gerçek hikaye şu: Çocuklarım bir adamlar [anlatım bozukluğu kendisine ait] tarafından tüm gün gizlice takip edildi. Ortaya çıktı. Ve sonra saklandı. 

Gossip Girl yıldızı şöyle devam etti:

Sokaktaki bir yabancı onlarla konuşmaya başladı çünkü bunu görmek onun için çok üzücüydü.

Lively, “kaçtıktan” sonra “yan blokta yeniden ortaya çıkan” fotoğrafçıya “sakince yaklaşmaya” çalıştığını söyledi.

Oyuncu şöyle devam etti:

Ahlakınız nerede? Bunu bilmek isterim. Yoksa çocukların güvenliğini hakikaten umursamıyor musunuz?

Aktris, onlar için poz vermeye razı olması karşılığında “çocuklarını rahat bırakmayı” kabul eden diğer fotoğrafçılarla nihayetinde konuşabildiğini ifade etti.

Lively şu ifadeleri ekledi:

Lütfen yetişkin g** heriflere gizlenmeleri ve çocukları avlamaları için ödeme yapmayı kesin. Hadi ama. Zamana ayak uydurun.

Lively’nin bu yorumlarından kısa süre önce Gigi Hadid de sevgilisi Zayn Malik’ten olan 9 aylık bebeği Khai’yle karelerini yakalamaya çalışan magazin fotoğrafçıları hakkında konuşmuştu.

Model, Instagram’da şunları yazmıştı:

Kızımızın yüzünü sosyal medyada asla kasten paylaşmadığımızı biliyorsunuz. Reşit olduğunda kendini dünyayla tercih ettiği gibi paylaşabilmesini ve seçmediği toplumsal bir algıya dair kaygı duymadan olabildiğince normal bir çocukluk yaşayabilmesini diliyoruz.

Kaynak: Independent Türkçe

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar