Connect with us

Yaşam

Bergüzar Korel isyan etti: ‘Bitmiyor bu son derece mesafesiz sohbetler’

Üçüncü kez anne olmak için gün sayan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, hamilelik döneminde hem kendisine hem de eşi Halit Ergenç’e yapılan yorumlara sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Korel, “Bitmiyor bu cüretkar ve son derece mesafesiz sohbetler” ifadelerini kullandı.

Published

on

Bergüzar Korel isyan etti: 'Bitmiyor bu son derece mesafesiz sohbetler'

Ali ve Han adında iki çocuğu olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, şu sıralar üçüncü çocuklarının dünyaya gelmesi için gün sayıyor. Bu kez kız bebek bekleyen ve Instagram hesabından sık sık günlük hayatından kesitler yayımlayan Korel, bu kez de kendisi ve eşi hakkında yapılan yorumlara karşı isyanını dile getirdi.

‘BU MESAFESİZ SOHBETLER BİTMİYOR’

Kendisi ve eşine yapılan yorumlar karşısında isyan eden oyuncu, “Son zamanlarda gördüğüm en net şey mesafesizlik ve cüret” dedi.

Açıklamasına devam eden Korel “Ne zaman görsem hamilesin haha, artık durmayı düşünüyor musun, bir kız doğuramadın, çok şükür becerdin, oyunculuğu bıraktın tabii çalışamazsın ki… Ya da eşime ooo bu ne hal Halit Bey siz mi doğuracaksınız, yandın tabii sen şimdi hayatın bitti, sütü ne yapacaksınız şimdi diğeri emmek ister eyvah eyvah” gibi kendisine gelen soruları sıralayarak isyan etti.

Korel, “Yolda yürürken hiç tanımadığım insanların 3. bebeğime hamile olduğum için güya kendilerince tatlış ama son derece alaycı yaptıkları yorumlardan hoşlanmıyorum. ‘Ne zaman görsem hamilesin hahaha’, ‘Artık durmayı düşünüyor musun?’, ‘Bir kız doğuramadın’, ‘Normal mi yapacaksın yine, ‘Dördüncü ne zaman?’ ‘Nasıl vereceksin bu kiloları?’ Bitmiyor bu cüretkar ve son derece mesafesiz sohbetler…” sözleriyle tepkisini gösterdi.

Bergüzar Korel’in paylaşımı şu şekilde:

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar