Connect with us

Yaşam

Bergüzar Korel hamilelik sürecini anlattı: “Boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla”

Geçtiğimiz günlerde kızı Leyla’yı kucağına alan Bergüzar Korel hamilelik sürecini anlattı. Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden fotoğraflar yayınlayan Korel, “Dünyaya geliş hikayesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın” dedi.

Published

on

Bergüzar Korel hamilelik sürecini anlattı: "Boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla"

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti oğulları Ali ve Han’dan sonra kız bebeklerini kucaklarına aldı. 3 Kasım’da kızı Leyla’yı dünyaya getiren Korel hamilelik sürecini sevenleriyle paylaştı.

Hastanede çekilen fotoğraflarını paylaşan oyuncu yaşadıklarını şu cümlelerle anlattı:

“Dünyaya geliş hikayesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın.. Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen ‘Sabah 10.00’da ancak doğururum ben bu kızı’ dedim hastanenin kapısından içeri girerken.”

“Doktorum 40. haftanın sonlarına doğru ‘Bu kızın gelmemesinin var bir sebebi kordonu kısa olabilir’ demişti. Saatler geçmesine ve vücudum bebeğin gelmesi için tüm hazırlıklarını tamamlamasına rağmen kızımız hala gelmiyordu.”

Bergüzar Korel hamilelik sürecini anlattı: "Boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla"

‘BOYNUNA YERLEŞEN KISACIK KORDONUYLA DÜNYAYA GELDİ’

“Hastanede geçirilen sancılı 11 saatten sonra tam da dediğim gibi sabah 10.00’da aynen hocanın söylediği şekilde kucağıma bile almama engel olan ve boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla…

Saatlerce her şey hazır olmasına rağmen dünyaya gelememesinin sebebi bir de kısa kordonun yanı sıra oksiput posterior gelişmiş meğer.”

‘GÖĞE BAKARAK GELDİ GÜZEL KIZIMIZ’

“Yani göğe bakarak geldi güzel kızımız. Bunları neden mi anlatıyorum?

Her doğum diğerinden farklı her bebek bambaşka. Bu süreçte hiçbir sabit fikir olmasın kafanızda. Ben çok şanslıydım mükemmel iki insan ve hekim ile beraberdim bu süreçte.

Canım hocalarım insanlıkları, mahremiyete verdikleri önem, tecrübeleri ile iki evladımda da yoldaş oldular bana… Hekiminizi seçerken de deneyimli, tecrübeli, şefkatli, mahremiyete önem veren ve tabii ki en başta bebek ve sizin sağlığınızı her şeyden üstün tutan biri olduğuna emin olun.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar