Connect with us

Gündem

Bakan Koca: Yarın beklenen açıklamayı yapacağım

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün yapılması planlanan Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının yarın toplanacağını açıkladı. Koca, “Yarın saat 18:00’da bir açıklama ile huzurlarınızda olacağım. Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum” dedi.

Published

on

Bakan Koca: Yarın beklenen açıklamayı yapacağım

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, bugün yapılması beklenen Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının yarına ertelendiğini duyurdu. Koca, kısıtlamaların yarın yapılacak olan toplantıda değerlendirileceğini açıkladı. Koca’nın açıklaması şöyle:

“Koronavirüs Bilim Kurulu yarın, salgınla mücadelede gelinen nokta ve kısıtlamaların tekrar değerlendirilmesi gündemiyle toplanıyor. Yarın saat 18:00’da bir açıklama ile huzurlarınızda olacağım. Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum. Buluşmak üzere.”

23 ŞUBAT TOPLANTISI 1 MART’A ERTELENMİŞTİ

Sağlık Bakanlığı, 23 Şubat tarihinde yapılacağı açıklanan Bilim Kurulu toplantısının 1 Mart’a ertelendiğini açıklamıştı. Açıklamada, “23 Şubat Çarşamba yapılması planlanan Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı ile Covid-19 pandemisiyle mücadele ve kısıtlamaların yeniden değerlendirilmesi konulu basın açıklaması 1 Mart Salı gününe ertelenmiştir” denilmişti.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar