Connect with us

Gündem

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, istifa etti

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sağlık koşullarını gerekçe göstererek görevinden istifa etti. Çağırıcı, istifasını dün gece yarısı sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Published

on

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, istifa etti

AKP’li Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, gece yarısı sosyal medya hesabından “Kamuoyuna duyuru” başlığıyla yaptığı paylaşımda, istifasını açıkladı. Kalp rahatsızlığı nedeniyle görevinden istifa ettiğini belirten Çağırıcı’nın açıklaması şöyle:

“Gençliğimin ilk yıllarından itibaren siyasetin farklı kademelerinde ülkeme ve milletime hizmet ettim. Görev yürüttüğüm tüm kademelerde, ‘görev istenmez verilir’ şuuruyla hareket ederek, makama değil hizmete talip oldum.

15 yıldır Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve Bağcılar halkımızın teveccühleriyle, Bağcılar Belediye Başkanlığı görevini yürüttüm. Görevim boyunca, yol ve dava arkadaşlarım ile birlikte Bağcılar’ımızın yüce gönüllü insanlarına hizmet etmenin gurur ve heyecanını yaşadım.

Daha önce mevcut olan kalp sorunlarımın tekrarlanması sonucu, beni çok sevdiğim Bağcılar halkına hizmetten alıkoyacağı gerekçesiyle karşı karşıya kaldım. Kıymetli hekimlerimizle yaptığımız istişareler neticesinde, görevi bırakmam gerektiği kanaatine vardım. Dolayısıyla 13.04.2022 tarihi itibarıyla Bağcılar Belediye Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldım.

Hayatımın en verimli yıllarını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yol arkadaşı olarak millete hizmet yolunda geçirmemizi nasip eden Rabbime şükrediyorum. Rabbim sağlık verdiği sürece, liderimin ve partimin yanında olacağımın bilinmesini ister, tüm gönül dostlarımdan dua beklerim. Saygılarımla…”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar