Connect with us

Yaşam

Bacaklarını sigortalatan Heidi Klum: Biri diğerinden daha pahalı!

Yedi yıl önce bacaklarını sigortalatan dünyaca ünlü model Heidi Klum, şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Bir bacağının diğerinden daha pahalı olduğunu söyleyen ünlü isim nedenini de dile getirdi.

Published

on

Bacaklarını sigortalatan Heidi Klum: Biri diğerinden daha pahalı!

90’lı yılların ünlü modeli ve şimdilerde ‘America’s Got Talent’ adlı yarışmanın jüri üyesi olan Heidi Klum, bacaklarını 2015 yılında 2 milyon dolara sigortalatmıştı.

48 yaşındaki Alman model, katıldığı “The Ellen DeGeneres Show”da bacaklarını sigortalatmasıyla ilgili konuştu. Samimi açıklamalarda bulunan Klum, bir bacağının diğerinden daha pahalı olduğunu söyledi.
Heidi Klum, “Küçükken camın üstüne düşmüştüm ve dolayısıyla bir bacağımda büyük bir yara izi var.” diyerek, yara izli olan sol bacağının daha düşük fiyatlı sigortalandığını açıkladı.
Dört çocuk annesi Klum, sözlerine, “Bacağıma çok fazla kapatıcı sprey sıkıyorum, dolayısıyla şimdi göremezsiniz.” şeklinde devam etti.

Öte yandan Heidi Klum, son olarak ünlü rapçi Snoop Dogg ile işbirliği yaparak, şarkıcılığa soyunmasıyla gündeme gelmişti. İki ünlü isim, “Chai Tea with Heidi” adlı şarkı çıkarmıştı.
Snoop Dogg ile birlikte şarkı söyleyen Klum, “Ben onun büyük bir hayranıyım. Ya büyük oynamalıydım ya da yerimde oturmalıydım. Onunla şarkı yapma fikrimi konuştum ve beni stüdyosuna davet etti” demişti.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar