Connect with us

Gündem

‘Athena Gökhan’dan Berat Albayrak’a: Her ürün ve her mal dolara bağlı

‘Athena Gökhan’ olarak bilinen Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Bakan Berat Albayrak’ın “Maaşı dolarla mı alıyorsunuz” şeklindeki sözlerine göndermede bulunarak, “‘Maaşı dolarla mı alıyorsun?’ gibi bir soru çok abes. Türkiye’de her ürün ve mal dolara bağlı” dedi.

Published

on

‘Athena Gökhan’dan Berat Albayrak’a: Her ürün ve her mal dolara bağlı

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın, CNNTürk ekranlarında Ahmet Hakan’ın döviz kurlarına ilişkin sorusuna “Maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz?” sorusuna yönelik açıklamalar yaptı.

“’Maaşı dolarla mı alıyorsun?’ gibi bir sorunun ‘çok abes’ olduğunu belirten Özoğuz, “Türkiye’de her ürün ve mal dolara bağlı” yorumunda bulundu.

Trafikte camını açarak basın mensuplarıyla sohbet eden Özoğuz, Türkiye’de dolar ve avronun TL karşısında çok değerli olduğunu belirterek, “Ekonomik durumumuz ortada. Çok üzülüyorum. Zor zamanlar geçecek inşallah. Ülkemizde dolara dokunmayan hiçbir şey yok. Mesela, ‘Maaşı dolarla mı alıyorsun?’ gibi bir soru çok abes. Türkiye’de her ürün ve mal dolara bağlı” ifadelerini kullandı

Yüz yüze eğitimin 21 Eylül’de başlayacak olması hakkında da konuşan Özoğuz, “Ben çocuğumu okula göndermem. Çocuklar hijyen konusuna ne kadar dikkat edebilir?” diye konuştu.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar