Connect with us

Yaşam

Aşkın Tarifi dizisinin Naz’ı Serra Arıtürk kimdir? Serra Arıtürk kaç yaşında ve nereli?

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Aşkın Tarifi’nde Naz karakterine hayat veren Serra Arıtürk’ün kim olduğu merak ediliyor.  Peki, Serra Arıtürk kimdir? İşte Serra Arıtürk hakkında merak edilenler.

Published

on

Aşkın Tarifi dizisinin Naz'ı Serra Arıtürk kimdir? Serra Arıtürk kaç yaşında ve nereli?

Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği Aşkın Tarifi dizisi bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.  Yönetmen koltuğunda Deniz Koloş’un oturduğu, senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül’ün kaleme aldığı Aşkın Tarifi’nde Naz karakterine hayat veren Serra Arıtürk’ün kim olduğu merak ediliyor.  Peki, Serra Arıtürk kimdir? İşte Serra Arıtürk hakkında merak edilenler.

Aşkın Tarifi dizisinin Naz'ı Serra Arıtürk kimdir? Serra Arıtürk kaç yaşında ve nereli?

Aşkın Tarifi dizisinin Naz’ı Serra Arıtürk kimdir?

Aşkın Tarifi isimli dizide Kadir Doğulu‘nun partneri olarak boy gösterecek olan Serra Arıtürk, Naz karakterine hayat verecek.

Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 7 yaşında gitar ile tanışmış ve ailesinin de desteğiyle çok sayıda konsere giderek müziğin içinde gelişme şansı elde etmiştir.

Gitar konusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan almış olan Serra Arıtürk, lise sondan itibaren ise şarkı söylemeye adım atmıştır. Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başlamış olan isim, okul nedeniyle buradan ayrılmış ve eğitimine devam etmiştir.

Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamlayan ünlü isim, arkasından ise Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır. Yaşamını İstanbul’un Kadıköy ilçesinde sürdüren Arıtürk, bir yandan ise şarkı çalışmalarına devam etmektedir.

Çeşitli Coverlar ile üne kavuşan Serra Arıtürk, arkasından ise 2019 tarihinde Kendimi Bilmeden adlı parçayı çıkarmıştır. Amy Winehouse fanatiği olan Serra Arıtürk bunu her röportajında dile getirmiştir

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar