Connect with us

Yaşam

Arda Kural ve Yıldız Asyalı canlı yayında bir araya geldi: Beni aldattı

Şimdilerde zor günleri geriden bırakan Arda Kural, eski aşkı Yıldız Asyalı için “Onu çok seviyorum, ayrıldıktan sonra iki yıl kendime gelemedim” sözleriyle gündem olmuştu. Yıllar önce yaşadıkları büyük aşkla gündemden düşmeyen ikili, canlı yayında yüzleşti. Uğradığı ihaneti itiraf eden Kural, “Yıldız beni aldattı, acı verici bir olaydı. Öğrendiğimde kalbimin ağrıdığını hissettim” açıklamasında bulundu.

Published

on

Arda Kural ve Yıldız Asyalı canlı yayında bir araya geldi: Beni aldattı

Uzun süredir psikolojik sorunlarıyla mücadele eden Arda Kural, zor günleri geride bıraktı. Yaşadıkları aşkla günümüzde bile konuşulmaya devam eden Arda Kural ve Yıldız Asyalı ‘2. Sayfa’ programının canlı yayınında bir araya geldi. İkili, canlı yayında yüzleşti.

Yıllar önce aşk yaşadığı Yıldız Asyalı ile ilişkisinden bahseden Arda Kural şunları söyledi; “Yıldız beni aldattı. Acı verici bir olaydı ama ben kadınları suçlamam. Erkeklerin kadınlar üzerinde kalıcı bir etkisi vardır. Yıldız’ın bilerek, isteyerek böyle bir şey yapmadığını biliyorum. Öyle biriydi ki aramıza girdi. Ben kendimi ezilmiş hissetmiştim. Yıldız bana telefonla başka birinin kendisini öptüğünü anlattı.”
“Ben de Etiler’de arkadaşlarımla arabada gidiyordum. Arabada çok fena acı çekmeye başladım. Kalbim ağrıyordu. Trafikten dolayı gidemeyince Etiler’den Cihangir’e Yıldız’ın yanına yürüdüm. Beni görünce ağlamaya başladı. Annesi bizi odaya sokup konuşmamızı istedi. Böyle bir şey yaşadığı için Yıldız çok üzgündü. Birlikte ağlamaya başladık. 9-10 yaşında bir sevgilim vardı o da beni aldatmıştı. Bir de ortaokulda yaşamıştım.”

“Yıldız’ın ihaneti de üç olmuştu. Ben o dönem Yıldız’larda kalıyordum. Yıldız beni çok süründürdü. Onunla bir daha bir araya gelmemiz zor. Yıldız beni öldürüp hayatından çıkardı. İhanet de vardı başka şeyler de.”

Hayranlarının en çok merak ettiği, “Yeniden birlikte olur musunuz?” sorusunu da yanıtlayan eski aşıklar, aşkın bittiğini, tüm duyguların tüketildiğini söyleyerek bir daha kimseyle evlenmeyi düşünmediklerini açıkladılar. Arda Kural, “Biz acı çekmekten mutlu oluyoruz, bir daha bir araya gelmemiz çok zor” derken, her ikisi de aşık olmadıklarını söyledi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar