Connect with us

Yaşam

Angelina Jolie, Brad Pitt ile ortaklığını bitirmek istiyor

Brad Pitt’e karşı 5 yıldır verdiği velayet davasını kaybeden ve temyize başvuran ünlü oyuncu Angelina Jolie ‘den yeni bir adım daha geldi. Hollywood yıldızı, eski eşiyle sürdürdüğü iş ortaklığını bitirmek için mahkemeye başvurdu.

Published

on

Angelina Jolie, Brad Pitt ile ortaklığını bitirmek istiyor

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, eski eşi Brad Pitt ile sürdürdükleri velayet mücadelesinde mahkemeden ortak velayet kararı çıkmasının ardından temyize başvurdu. Bununla da yetinmeyen 46 yaşındaki oyuncu eski eşi ile iş ilişkisini bitirmek de için adım attı.

NTV’nin Harpersbazaar’ın haberinden aktardığına göre; Pitt’le boşanma davası sırasında yürürlüğe konan bir geçici yasak emrini kaldırmaya çalışan Jolie, daha sonra, çiftin Chateau Miraval rosé şaraphanesindeki ortak işleri olan Nouvel, LLC’deki payını da satmak istiyor.

İkili, 2014’te evlendikleri bin dönümlük arazi olan Chateau Miraval bağında üzüm yetiştirerek yolculuklarına başlamışlardı.

Jolie’nin avukatı Joseph Mannis, “Tarafların boşanması, tarafların iş ortağı olarak birlikte çalışma olanaklarını da değiştirdi” açıklamasını yaptı.

Jolie’nin üçüncü şahıs olası satışının, tatmin edici bir satın alma fiyatı üzerinde anlaşamadıkları için hissesini doğrudan Pitt’e satma girişiminin başarısız olduğu konuşuluyor.

Buna karşılık, Jolie’nin hukuk ekibi, sürecin çok uzun sürmesi durumunda aktrisin olası alıcı ile satış fırsatını kaybedebileceği için zamanın çok önemli olduğunu savundu. Varlıklar konusundaki duruşma 22 Eylül’de yapılacak.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar