Connect with us

Yaşam

Amine Gülşe: Gururluyum

Miss Turkey 2014’te birinci olarak adını geniş kitlelere duyuran Amine Gülşe’nin 2019 yılında evlendiği Mesut Özil ile İstanbul’da yaşama hayali gerçek oldu. Gülşe yaptığı ilk açıklamada, “Çok mutluyuz, gururluyuz. Ülkemize döndük” dedi.

Published

on

Amine Gülşe: Gururluyum

Mesut Özil ve ailesini taşıyan özel uçak gece saatlerinde İstanbul’a indi. Mesut Özil, eşi Amine Gülşe ve kızı Eda Özil kendilerini karşılamaya gelenlerle kısa süre sohbet ettikten sonra havalimanından ayrıldı.

Özil “Bana destek veren herkesten Allah razı olsun. İnşallah sahada bunun karşılığını veririm. Çok heyecanlıyım. Ben her zaman Fenerbahçeliydim. Bir rüya benim için de gerçekleşiyor” derken tecrübeli futbolcunun eşi Amine Gülşe de Türkiye’ye geldiği için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Daha önce “Mesut, keşke İstanbul’a gelse” açıklamasıyla gündeme gelen Gülşe FB TV’ye verdiği röportajda “Ülkemize döndük. Çok mutluyuz, gururluyuz. Fenerbahçe, Mesut’un çok sevdiği bir kulüp Fenerbahçe. Hayırlı olsun hepimiz için” dedi.

Özil’in Türkiye tercihinde eşi Gülşe’nin çocuklarıyla birlikte İstanbul da yaşama isteği de transferin etkenlerinden biriydi.

Çift İstanbul Kısıklı’da büyük bir arazide inşa edilen villada kalacak.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir