Connect with us

Yaşam

Alişan’dan o soruya yanıt: Onu yerin dibine gömerim

Buse Varol ile evliliğindeki krizleri atlatan Alişan, önceki akşam yakın dostu Demet Akalın ve Okan Kurt’la bir balıkçıda yemek yedi. Mekan çıkışı basın mensupları ile sohbet eden Alişan, Will Smith’in Chris Rock’a tokat atması soruldu. Alişan, “Birinin eşime bu şekilde davranmasına izin vermem” dedi.

Published

on

Alişan'dan o soruya yanıt: Onu yerin dibine gömerim

Los Angeles’taki Dolby Theatre’da gerçekleşen 94’üncü Oscar Ödülleri’nde Will Smith’in, sahnede sunucu Chris Rock’a acımasız tokadının yankıları sürüyor. Birçok ünlü isim, Hollywood yıldızına sert tepki gösterirken, şiddetin kabul edilemeyeceğini belirtti. Demet Akalın ise “Eline sağlık’ diyerek, Will Smith’e destek verdi. Bir diğer şarkıcı Alişan da gösteri dünyasında çok konuşulan tartışmaya dahil oldu.

Alişan, Oscar Ödülleri töreninde Will Smith’in eşinin saçıyla dalga geçtiği için komedyen Chris Rock’u tokatlamasıyla ilgili konuştu:

Alişan, dün yakın arkadaşları Demet Akalın ve Akalın’ın eski eşi Okan Kurt ile Kuruçeşme’deki bir balıkçıda görüntülendi. Akşam yemeği için bir araya geldiklerini söyleyen şarkıcıya, Oscar Ödülleri’nde Will Smith’in komedyen Chris Rock’e atığı tokat soruldu.

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan iki çocuk babası Alişan, “Buna benzer bir gecede birisi eşiniz hakkında böyle bir şey yapsa tepkiniz nasıl olurdu?” sorusuna, “Böyle espriler onlar için normal bir şey. Tokat biraz ağır olmuş ama birisi benim eşime bu şekilde davranırsa tabii ki izin vermem. Onu yerin dibine gömerim, asla izin vermem” cevabını verdi.

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar