Connect with us

Yaşam

Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade “Yükleniyor…” notu ile heyecanlarını paylaştı

İkinci kez anne-baba olmak için gün sayan Ali Sunal-Nazlı Kurbanzade çifti, objektif karşısına geçti. Mutlu evlilikleri süren ikiliden Kurbanzade, eşi ile pozunu, “Yükleniyor…” notuyla Instagram’dan paylaştı

Published

on

Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade "Yükleniyor..." notu ile heyecanlarını paylaştı

2018 yılında evlenen ve 2019’da kızları Narin’i kucaklarına alan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ikinci bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor.

“YÜKLENİYOR…”

Heyecanları giderek büyüyen ve neşeli halleriyle dikkat çeken çift, önceki gün kamera karşısına geçti. İkinci kez anne-baba olmaya hazırlanan Sunal ile Kurbanzade, bu pozlarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

Nazlı Kurbanzade’nin “Yükleniyor…” notunu düştüğü gönderi takipçilerinden kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade "Yükleniyor..." notu ile heyecanlarını paylaştı

“HENÜZ KARAR VEREMEDİK”

Geçtiğimiz aylarda tekrar bir kız çocukları olacağının müjdesini veren çift, muhabirlerin, “Bir isim buldunuz mu?” sorusuna yanıt vermişti. İkili, konuyla ilgili, “Henüz ismine karar veremedik. Kafamızda birkaç isim var ancak net değil” ifadelerini kullanmıştı.

“RAHAT BİR ANNEYİM”

Geçtiğimiz haftalarda hakkında bilinmeyenleri anlatan Nazlı Kurbanzade, genel olarak düzenli ve programlı biri olduğunu belirtmişti.

Kurbanzade, “Aslında ‘Annelik ile birlikte hayatım başka bir yöne evrildi’ diyemem. Çocuklu hayatta da şartlar elverdiği sürece bu şekilde devam etmeye çalışıyorum. Kendimi çok daha panik ve pimpirikli sanıyordum ama Narin doğunca kafamdakinden çok daha rahat bir anne olduğumu anladım” diye konuşmuştu.

Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade "Yükleniyor..." notu ile heyecanlarını paylaştı

“MUTLU OLACAKSA DESTEKLERİM”

Narin’in meslek seçiminde onun mutlu olacağı işi yapması için yönlendireceklerini belirten Nazlı Sunal Kurbanzade, “Ben avukatım. Avukatlık mesleği sevilmeden yapılacak bir meslek değil. Eğer bu yola baş koyacaksa ve mutlu olacaksa desteklerim tabii” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar