Connect with us

Yaşam

Aleyna Tilki’den Haldun Demirhisar açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Haldun Demirhisar ile görüntülenen Aleyna Tilki, “Aşk haberleri doğru değil, zaten hepinize gereken açıklamayı yapacağım” dedi

Published

on

Aleyna Tilki'den Haldun Demirhisar açıklaması

Aleyna Tilki, geçen perşembe gizemli bir erkek arkadaşıyla objektiflere yakalanmış ve soruları yanıtsız bırakmıştı. Şarkıcının arkadaşı ise, “Çekmesinler yoksa polis çağırırım!” diyerek, tehditler savurmuştu.

Tilki, ardından yine aynı kişiyle Arnavutköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Genç popçunun yemek yediği gizemli kişinin geçen yaz Göcek’te Serenay Sarıkaya ile görüntülenen iş insanı Haldun Demirhisar olduğu ortaya çıkmıştı.

Tilki, mekan çıkışı patlayan flaşlar karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, Demirhisar ise kendisini görüntüleyen muhabirlere zafer işareti yaparak poz verdi.

Bunu gören Tilki, hızla aracına doğru ilerleyerek oradan ayrıldı.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Aleyna Tilki, önceki gece bir AVM’nin otoparkında görüntülendi. Ünlü şarkıcı, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

“Haldun Bey ile bir ilişki yaşadığınız haberleri doğru mu?” sorusuna cevap veren Tilki, “Öyle bir şey yok. Zaten hepinize gereken açıklamayı yapacağım. Ama dediğiniz bir durum yok, hepsini konuşacağız.” diyerek şoförü eşliğinde asansöre bindi.

Serenay Sarıkaya ile de görüntülenmişti

Öte yandan daha önce de Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar’ın aşk yaşadığı öne sürülmüştü. İddiaların ardından ünlü oyuncu, “Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır.” diyerek, söylentilerin gerçek dışı olduğunu belirtmişti. Ancak Sarıkaya’nın Göcek’te tekrar Demirhisar ile görüntülenmesi yine dedikoduları alevlendirmişti.

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar