Connect with us

Kültür Sanat

Alev Alev dizisi konusu nedir? Alev Alev dizisi oyuncuları kimler?

Show TV’de ekranlara gelecek, Ay Yapım imzalı, sezonun iddialı yapımlardan biri olmaya hazırlanan ‘Alev Alev’in tanıtımları yayınlandı. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerde oynadığı Alev Alev dizisi farklı hikayesiyle dikkat çekecek. Peki Alev Alev ne zaman başlıyor? İşte Alev Alev dizisinin fragmanı, oyuncuları ve konusu nedir?

Published

on

Alev Alev dizisi konusu nedir? Alev Alev dizisi oyuncuları kimler?

Show TV’de ekranlara gelecek, Ay Yapım imzalı yeni dizisi Alev Alev‘in yeni fragman yayınlandı. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerde oynadığı Alev Alev dizisi farklı hikayesiyle dikkat çekecek. Peki Alev Alev ne zaman başlıyor? İşte Alev Alev dizisinin fragmanı, oyuncuları ve konusu.

Show TV’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Alev Alev dizisinin tanıtımında çarpıcı sahneler dikkat çekti. Demet Evgar’ın yaşadıkları izleyiciyi derinden etkilerken, sarnıçtan yükselen alevler herkesi korkutuyor. Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in yangın karşısında yaşadığı şok ise diziye olan merakı arttırıyor.

Alev Alev dizisi konusu nedir? Alev Alev dizisi oyuncuları kimler?

Alev Alev dizisi konusu

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek.

Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

Alev Alev dizisi oyuncuları

Birbirinden farklı, güçlü üç kadının bambaşka hikayelerle kesişen hayatlarına odaklanacak olan Alev Alev’in yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlenirken, senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay yer alıyor.

Alev Alev dizisi 1. bölüm fragmanı

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar