Connect with us

Gündem

Alec Baldwin’in katil olduğu olayda savcı ilk kez konuştu

Dünyaca ünlü oyuncu Alec Baldwin’in sette, Rust filminin görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ölümüne neden olmasının ardından konuşan savcı Mary Carmack, “Setteki kimse temize çıkmadı” dedi. Açıklamada ‘Bazı kişilerin Rust setindeki eylemleri veya eylemsizliklerinden dolayı suçlu bulunabileceği’ bilgisi de yer aldı.

Published

on

Alec Baldwin'in katil olduğu olayda savcı ilk kez konuştu

Alec Baldwin’in Western filmi Rust’ın setinde görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ölümüne neden olması, dünya gündemindeki yerini koruyor.

Son olarak olayı araştıran Santa Fe Bölge Savcısı Mary Carmack-Altwies’ten konuyla ilgili konuştu.

NTV’de yer alan habere göre; Savcı Altwies, Baldwin dahil setteki kimsenin temize çıkmadığının altını çizerek soruşturma tamamlandığında herhangi bir kişinin hakim karşısına çıkabileceğini belirtti.

BAZI KİŞİLER SUÇLU BULUNABİLİR

Yayınlanan yazılı açıklamada ‘Bazı kişilerin Rust setindeki eylemleri veya eylemsizliklerinden dolayı suçlu bulunabileceği’ bilgisi yer aldı.

Altwies’in bu sözleri Baldwin’in ABC’deki röportajında kullandığı ifadelere cevap olarak yorumlandı.

Bu davalarda uzmanlaşmış bir avukat olan Michael L. Mandell ise olay ile ilgili dava açılmasına kesin gözüyle bakıldığının altını çizdi ve hakim karşısına çıkması muhtemel isimleri açıkladı. Mandell davanın prodüksiyon şirketi, Alec Baldwin ve Rust’un diğer yapımcılarını hedef alacağını belirtti ve Baldwin’in yapımcılardan biri olmasının onun yargılanma ihtimalini artırabileceğinin altını çizdi.

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar