Connect with us

Haber

AKP’li Koçarlı Belediyesi’ne ait aşevinde hijyen odaklı tepki çeken görüntüler

AKP’li Koçarlı Belediyesi tarafından yoksul yurttaşlara yemek dağıtmak için kurulan aşevinin görüntüleri mide bulandırdı. Aşevindeki yemeklerin çöp kovalarıyla birlikte yerde durduğu, zeminin ise çamur ile kaplı olduğu görüldü. Görüntülerle ilgili yorum yapan yurttaşlar ise, “Fakir fukaraya hizmet böyle mi yapılır? İnsanların yardıma ihtiyacı olabilir. Belediyeler bunu sağlayabilir ama bu şekilde mi? Yazıklar olsun. Nedim Kaplan kendisi buradan yemek yer mi?” ifadelerini kullandı.

Published

on

AKP'li Koçarlı Belediyesi'ne ait aşevinde hijyen odaklı tepki çeken görüntüler

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde AKP’li Koçarlı Belediyesi’nin skandallarına yenisi eklendi. Geçen günlerde ilçe girişinde kazılan çukurlara çöpleri doldurduğu ortaya çıkan Koçarlı Belediyesi’nde şimdi de aşevi skandalı patlak verdi.

Koçarlı Belediyesi tarafından yoksul yurttaşlara yemek dağıtmak için kurulan aşevinde kaydedilen bir görüntü mide bulandırdı.

Haber Aydın’dan Cem Celil Lale’nin haberine göre, kaydedilen görüntüde aşevindeki yemeklerin çöp kovalarıyla birlikte yerde durduğu, zeminin ise çamur ile kaplı olduğu görüldü. Aşevinde hijyen şartlarının hiçbirinin yerine getirilmediği ortaya çıkarken, Koçarlı Belediyesi’nden henüz bir açıklama yapılmadı.

Görüntülerle ilgili yorum yapan yurttaşlar ise, “Fakir fukaraya hizmet böyle mi yapılır? İnsanların yardıma ihtiyacı olabilir. Belediyeler bunu sağlayabilir ama bu şekilde mi? Yazıklar olsun. Nedim Kaplan kendisi buradan yemek yer mi?” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar