Connect with us

Yaşam

Ağabeyini kaybeden Fırat Altınmeşe günler sonra konuştu: ‘Alayınız sahte’

Ağabeyi Ali Murat Altınmeşe’nin acısıyla sarsılan oyuncu Fırat Altınmeşe, Instagram’da takip ettiği kişiler için “Alayınız sahte!” ifadelerini kullandı.

Published

on

Ağabeyini kaybeden Fırat Altınmeşe günler sonra konuştu: 'Alayınız sahte'

İzzet Altınmeşe’nin 42 yaşındaki büyük oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti. Son olarak ‘Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’ dizisinde rol alan Ali Murat Altunmeşe’nin ölüm haberi sevenlerini ve ailesini yıktı.
Ağabeyi Ali Murat Altunmeşe’nin acısı ile sarsılan 31 yaşındaki Fırat Altunmeşe, haftalar sonra ilk kez yayınladığı bir gönderide, Instagram’da takip ettiği herkesi silmeye karar verdiğini açıkladı.
Ünlü isim, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Çoğunuzu takipten çıkıyorum çünkü genel olarak ilgimi çekmediğinizi fark ettim. Bunun sevgiyle, değerle alakası yok ama kırılan varsa hemen takipten çıksın. Zaten hepinizi çok seviyorum da demedim. Öpüyorum…”
“Daha çok çıkacaktım yoruldum. Sonra devam edeceğim. Geride kalanların hepsi de ilgimi çekiyor diye bir şey yok. Yani ben seni gerçekten sevebilirim ama yazlıktaki fotoğrafın ya da nişan fotoğrafın ilgimi çekmiyor. Bazılarınızı da sevmiyorum. Alayınız sahte!”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar