Connect with us

Yaşam

Adı Gülşah Saraçoğlu ile aşk dedikodularına karışan Deha Bilimler’i eşi evden kovdu

Şarkıcı Deha Bilimlier, günlerdir magazin gündeminden düşmeyen “modacı Gülşah Saraçoğlu’yla yasak aşk yaşadığı” iddiası nedeniyle eşi Aslı Bilimlier’in kendisini eve almadığını açıkladı. Gülşah Şaraçoğlu ise kendisini uyardığını söyleyen Demet Akalın’a dava açacağını söyledi.

Published

on

Adı Gülşah Saraçoğlu ile aşk dedikodularına karışan Deha Bilimler'i eşi evden kovdu

Üç çocuk babası Deha Bilimlier’in, eşi Aslı Bilimlier’i, sahne aldığı mekanda kendisini dinlemeye gelen ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’yla aldattığı iddia edildi.
teve2’de ekrana gelen ‘Magazin Masası’ programında Esin Övet, olayla ilgili Bilimlier’le telefonla konuştuğunu ve kendisine şunları söylediğini aktardı:
“Şehir dışındaydım ve dün döndüm. Aslı, beni evden kovdu. Eve gidemiyorum. Sokaktayım. Olanlara üzülüyorum, kendime de. Arada harcanıyorum.”

Deha Bilimlier, Gülşah Saraçoğlu ile yakınlaştıkları iddiasını reddetmiş ve eşinden özür dilemişti. 39 yaşındaki şarkıcı, o gece yaşananlarla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:
“Eşine âşık bir adamım. Gülşah, sahnemi çok seviyor ve izlemeye geliyor. Evi yakın ve iki kez üst üste geldi. Dans ederken düştü, güldük eğlendik. Ön masada olduğu için mikrofon uzattım. Sonra herkes yoluna gitti. Sahnede mesafemi daha iyi koruyabilirdim. Normalde benim sahnem biter, eve giderim. O gün ise onu, kuliste ağırladım.”
Gülşah Saraçoğlu’nun Deha Bilimlier’i izlediği olaylı geceye dair görüntüler ilk kez Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında ekrana geldi.
Demet Akalın ve Gülşah Saraçoğlu, birbirlerini sosyal medyada takipten çıkardı. Ünlü popçu, bu olayın içine dahil olmak istemediğini açıkladı: Artık beni bu olaylardan bir salın!
Akalın, “Evet, ‘Sahneye gitme, rica ediyorum. Kulislerde olmayın’ dedim. Bunu nasıl çekip ilişki olayına getirdiler şaşkınım. Gülşah işinde başarılı, bunu hep hatırlamalı hiç unutmamalı! Bir dost hatta eski bir dost” şeklinde konuştu.
Gülşah Şaraçoğlu, kendisini Deha Bilimlier konusunda uyardığını söyleyen Demet Akalın’a yüklü bir dava açacağını ‘Magazin Masası’ ekibine açıkladı. Programda modacının yaşananlardan dolayı çok üzgün olduğu ve telefonda ağladığı belirtildi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar