Connect with us

Yaşam

Adele, yeni albümünü dinlemeyen sunucu ile olan röportajını iptal etti

Avustralyalı sunucusu Matt Doran, 15 Grammy ödüllü sanatçı Adele’in 19 Kasım’da hayranlarıyla buluşturduğu yeni albümü ’30’u dinlemediği için ünlü şarkıcıyla olan röportajı iptal edildi. Kendisine gönderilen şarkıların ön izlemelerinin olduğu e-postayı görmediğini ifade eden Doran, özür diledi.

Published

on

Adele, yeni albümünü dinlemeyen sunucu ile olan röportajını iptal etti

2015 yılında yayınladığı ‘Hello’ ile 1.18 milyar dinleme alan ve 2011 yılına damga vuran ‘Someone Like You’ ile 1.10 milyar dinlemeye ulaşan Adele, yeni albümü ’30’u 19 Kasım’da müzikseverlerle buluşturmuştu.

Televizyon sunucusu Matt Doran da ünlü yıldızın yeni albümünün Avustralya basınında yayımlanması planlanan tek röportajı için şarkıcı ile buluşmak üzere 4 Kasım’da Sydney’den Londra’ya uçtu.

ALBÜMÜ DİNLEMEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Avustralya basınında çıkan haberlere ve Telegraph gazetesine göre; Channel 7 için röportajı gerçekleştirdiği sırada Adele, Doran’a albümü nasıl bulduğunu sordu.

Ünlü sunucu ise albümü dinlemediğini itiraf etti. Bunun üzerine röportajı Channel 7 çekmiş olsa bile yayın hakkına sahip olan Sony, röportajın yayınlanmasını iptal etti.

“BU KAÇIRDIĞIM EN ÖNEMLİ E-POSTAYDI”

The Australian gazetesine konuşan Matt Doran, kendisine gönderilen şarkıların ön izlemelerinin olduğu e-postayı görmediğini belirterek özür diledi ve hatasının küstahlıktan ziyade dikkatsizlikten kaynaklandığını söyledi.

Tüm Baskı İhtiyaçlarınız İçin Süper Cuma Fırsatlarını Kaçırmayın! BidolubaskıŞimdi Satın Al  Weekend Sunrise isimli programın ortak sunucusu Matt Doran, “Bu, kaçırdığım en önemli e-postaydı” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar