Connect with us

Yaşam

Acun Ilıcalı Erkan Petekkaya’ya ateş püskürdü: Bizde dizi yapan adam…

Kerimcan Durmaz’ın tv8’deki müzik ödülleri töreninde ödül almasına kızarak çok ağır eleştirilerde bulunan Erkan Petekkaya’ya Acun Ilıcalı ateş pükürdü.

Published

on

Acun Ilıcalı Erkan Petekkaya'ya ateş püskürdü: Bizde dizi yapan adam...

Acun Ilıcalı, ‘Survivor’daki eleme konseyinde Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesinin kendisine Twitter’dan tepki göstermesi üzerine, “Twitter dediğin konu iki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti” diyerek, Erkan Petekkaya’ya gönderme yaptı.

Ne olmuştu?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Kerimcan Durmaz’ın tv8’deki müzik ödülleri töreninde ödül almasına kızarak çok ağır eleştirilerde bulunmuştu.  tv100’e özel açıklamalarda bulunan ve yaşananların Acun Ilıcalı’nın suçu olduğunu ifade eden Petekkaya,, sözlerinin arkasında olduğunu söyledi.

Petekkaya şu ifadeleri kullandı:

Fazla ileri gitimişim, daha düzgün anlatabilirdim. Bu olmaz, bizim çocuklarımız var. Türk Hava Yolları’nın tuvaletinde mastürbasyon yapmış bir adam bu. Hiçbir görevli bu olayın peşine düşmedi. Daha sonra karşımıza şarkıcı olarak çıktı. Elbette cinsel tercihine saygımız var.Bir yayıncı kuruluş ödül verdiği kişiye dikkat etmeliydi ama şunu belirtmem lazım, söyleyeceklerimi sert söylemişim. Haklıyken haksız duruma düşmüşüm. Bu Acun’un suçu. Kanala laf ediyorum ama kanal Acun’un kendi adıyla özdeşleştiği için laf ona gidiyor. Yayıncı kuruluş böyle birine nasıl ödül verebilir? Bizim çocuklarımız ne olacak? Bir kez daha söylüyorum; Bu konuda söylediklerim doğrudur ve arkasındayım ancak ifadelerimde biraz fazla ileri gitmişim. Acun’dan değil ama insanlardan özür dilerim.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar