Connect with us

Gündem

6 parti lideri, ‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’ metnini imzaladı

CHP, DEVA Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi, İYİ Parti ve Saadet Partisi’nin “Yarının Türkiyesi için Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” sunumu ve imza töreni başladı. Sistemin detaylarını partilerin genel başkan yardımcıları açıklıyor.

Published

on

6 parti lideri, 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' metnini imzaladı

CHP, DEVA Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi, İYİ Parti ve Saadet Partisi’nin “Yarının Türkiyesi için Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” sunumu ve imza töreni Ankara Bilkent Otel’deki Sakarya Salonu’nda başladı. Törene; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu katıldı.

Siyasi partilerin genel başkanları salona birlikte girdi. Törene; sivil toplum kuruluşu, baro, sendika ve dernek temsilcileri ile çok sayıda gazeteci katıldı.

Partilerin genel başkan yardımcıları, “Yarının Türkiyesi için Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemin” detaylarını açıklamaya başladılar.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar