Connect with us

Yaşam

3-5 bin TL’ye şıklık mümkün diyen Yasemin Özilhan’dan: ‘hayat çok pahalı’

Oyuncu Yasemin Özilhan, eski bir röportajında ‘pahalı kıyafetler şart değil 3-5 bin TL’ye şıklık mümkün’ diyerek tepki toplamıştı. Katıldığı davette pahalı kıyafetleriyle ilgili gelen eleştiriler sorulunca, “Sadece benim kıyafetlerim ve takılarım pahalı değil. Peynir de süt de pahalı” dedi

Published

on

3-5 bin TL'ye şıklık mümkün diyen Yasemin Özilhan'dan: 'hayat çok pahalı'

Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Pahalı kıyafetleri ve lüks yaşantısıyla sık sık konuşan Özilhan, önceki gün Gülşen’in işbirliğiyle hazırlanan kıyafet koleksiyonunun davetine katıldı.

Geçen aylarda kilosu 760 TL olan Pikan Cevizi ile tarif veren sonra da 45 bin TL’lik yüz kremi öneren oyuncu, katıldığı davette basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Özilhan, bir muhabirin “Giydiğiniz bazı kıyafetler çok pahalı ve eleştirilere neden oluyor, bu konuda ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine şunları söyledi:

“Sadece benim kıyafetlerim ve takılarım pahalı değil ki. Artık her şey pahalı, peynir de pahalı süt de pahalı, özellikle kıyafetle ilgili bir şey değil. Hayat pahalı yani. Marka takıntım yok üzerime yakışanı giyerim.”

Özilhan’ın ailesi Migros, McDonalds Türkiye ve Efes gibi birçok şirketin sahibi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar